Hamaka JUNGLE Snugpak® olive green

Hamaka JUNGLE Snugpak® olive green  Jedná se o oblíbenou hamaku, která pochází od renomované britské firmy Snugpaku. Ta ve svém... více informací »
Hamaka JUNGLE Snugpak® olive
Značka: Snugpak
1 890 Kč
DETAIL PRODUKTU
Hamaka JUNGLE Snugpak® olive green  Jedná se o oblíbenou hamaku, která pochází od renomované britské firmy Snugpaku. Ta ve svém...

Hamaka JUNGLE Snugpak® olive green  Jedná se o oblíbenou hamaku, která pochází od renomované britské firmy Snugpaku. Ta ve svém oboru působí už opravdu dlouho a tradičně její produkty patří k těm nejoblíbenějším.  Tato houpací síť má vysokou nosnost až 180 kilogramů a je vyrobena z velmi lehkého a přesto silného materiálu, kterým je padákový nylon s trojitými švy. Perličkou je také vestavěna moskytiéra.Pokud tedy patříte k milovníkům výletů do přírody a kempování, potom vás jistě produkt Hamaka JUNGLE Snugpak osloví a budete ho chtít ve své výbavě. K samotné hamace obdržíte mimo jiné i karabiny z ocele, které vám jednoduše poslouží k uchycení. Dále čtyři šňůry, které disponují nosností až 250 kilogramů.V celkovém balení je také samozřejmostí návod, který vám řekne jakým způsobem uchytit hamaku ke stromům. Není to ovšem nijak složitá záležitost a můžete si být jisti, že to s trochou cviku zvládnete za pár minut.Jistě vás také potěší kapsa, do které je možné odložit několik drobností. Celou Hamaku zároveň obdržíte v praktickém pouzdře s efektivním držadlem.Celková hmotnost hamaky činí 790 gramů a tak nebudete sebou tahat nijak obrovskou zátěž.Upozornění: Při instalaci hamaky dbejte na to, aby nosná lana moskytiéry nebyla ukotvena příliš daleko od ukotvení hamaky samotné. Při správné instalaci je nosné lano moskytiéry rovné a napnuté. V opačném případě hrozí při zatížení hamaky utržení moskytiéry!

Délka 2,75 m
Šířka 1,35 m
Délka upínacího lana     10“ = cca 25,4 cm
Hmotnost     790 g
Nosnost     max 180 kg
Materiál – hamaka     padákový nylon
Materiál – moskytiéra     20D polyester – síťovina s hustotou oček 1 000 / m2
Materiál – karabiny     ocel
Připevňování     Suspension Attachment System
Součástí dodávky    
1x hamaka s integrovanou moskytiérou
2x spojovací karabina
4x upínací lano
přepravní vak
Výrobce     Snugpak® Velká Británie
Barva     olivově zelená

Benefity, o kterých musíte vědět:

    Nosnost 180 kilogramů
    Vyrobena z lehkého a přes to silného materiálu
    Vestavená moskytiéra
    Součástí jsou ocelové karabiny, šňůry k uchycení, šikovný obal
Houpací sítě a stojany » Houpací sítě » Hamaka JUNGLE Snugpak® olive green

Tento exkluzivní produkt Hamaka JUNGLE Snugpak® olive od výrobce Snugpak jde získat tady a teď extra se slevou! V současnosti za 1 890 Kč.