Sportovní vybavení a potřeby

Impregnace Atsko Silicone water-guard

Diskontní výrobek Impregnace Atsko Silicone water-guard od známého předního výrobce Atsko jednoduše seženete v naší online nabídce za výhodné peníze! Právě nyní za 410 Kč.
Impregnace Atsko Silicone
Ověřit dostupnost
Značka: Atsko
410

Impregnace Atsko Silicone water-guard Silicone Water-Guard® je přípravek pro úpravu povrchu obuvi, oděvů, stanů, batohů, spacích pytlů apod. proti promočení a zašpinění. Originální, velmi účinné složení na textilie z přírodních savých vláken (bavlna atd.), syntetických vláken, jako je nylon-polyamid, polyester a další, směsí vláken, na fleece, laminované, zátěrové, netkané a ostatní textilie, na semiš, kůži broušenou (nubuk, velur) i dělenou (štípenka).Ve srovnání s konkurenčními přípravky má až o 30% vyšší životnost a účinnost ošetření.

velmi výkonná vodoodpudivá impregnace na semiš, broušenou a štípenkovou kůži
na veškeré tkaniny
originální velmi účinné složení
na výrobky s membránou Gore-Tex® apod. 
na hlazenou kůži impregnovanou z výroby silikonem
umožňuje materiálům dýchat
odpuzuje nečistoty a posypovou sůl
neobsahuje chlórová rozpouštědla
bez freonu (CFC’s)
stačí pouze jeden nástřik

U kožených bot s hladkým lícem impregnovaných při výrobě silikonem, obnovuje tuto impregnaci z výroby.Umožňuje materiálům dýchat, a proto jím lze bezpečně a spolehlivě ošetřit vnější povrch oděvů, obuvi a dalších výrobků s nepromokavými prodyšnými systémy, jako je Gore-Tex® apod. Bezpečné je jeho použití na výrobky s péřovou a syntetickou izolační výplní.Odpuzuje špínu a posypové soli, a chrání tak povrch oděvů a obuvi před znečištěním a tvorbou skvrn.Při schnutí a zrání nevydává žádný pach.Silicone Water-Guard® obsahuje speciální vysoce katalyzovaný silikon s příčně vázanými polymery, což zaručuje nejvyšší dosažitelnou úroveň vodoodpudivosti a trvanlivosti. Stačí pouze jedno nanesení. Jedno nanesení je účinnější než dvě a vydrží déle.Silicone Water-Guard® neobsahuje chlorová rozpouštědla. Výrobek v aerosolu neobsahuje freony ani žádné jiné látky narušující ozón a není u něj jako hnacího média použito 50 až 80g vysoce hořlavého propan-izobutanového plynu (uhlovodíku) jako u některých jiných výrobků, nýbrž pouze 3,5g pro životní prostředí bezpečného CO2.Silicone Water-Guard® chrání také dřevo, beton, cihly, kámen, stínící plachty, markýzy, slunečníky, deštníky, krycí plachty, venkovní nábytek atd. Impregnace » Impregnace Atsko Silicone water-guard