Sportovní vybavení a potřeby

Joma T.Slam Men 2202 tenisová obuv bílá

Levný produkt Joma T.Slam Men 2202 od populárního výrobce Joma jde koupit v naší internetové nabídce za super peníze. Aktuálně stojí u nás 1 890 Kč. EAN: 8445456314523
Produkt bez obrázku
Zjistit více
Značka: Joma
1 890
Popis produktu

Pánské boty na tenis T.Slam Men 2202 značky Joma jsou vhodné pro pravidelné a pokročilé hráče. Vynikající boty pro antukové kurty se vyznačují vynikající stabilitou a vysokou odolností proti opotřebení. Boty jsou vyrobené z kombinace nylonu a TPU, mají zesílenou špičku pro větší odolnost proti oděru. Ventilační systém VTS pomáhá udržovat konstantní teplotu chodidel. Stélka je vyrobena z EVA materiálu, který se přizpůsobí tvaru chodidla. Vynikající tlumení zajišťuje systém REACTIVEBALL v mezipodešvi. Jedná se o materiál, který se snadno rozpíná, díky čemuž má obrovskou schopnost absorbovat nárazy při došlapu a zároveň rychle získává zpět svůj tvar. Kromě toho je mezipodešev tvořena další phylonovou základnou s vyšší hustotou, která zajišťuje stabilitu jako součást systému FULL DUAL PULSOR.

Podrážka je vyrobena z vysoce odolné pryže DIN-40 a je vybavena systémem STABILIS SYSTEM, což je část z TPU, která pomáhá stabilizovat každý krok.