Kalhoty Direct Alpine Mountainer 4.0 Black/Black New Logo
Kvalitní produkt Kalhoty Direct Alpine Mountainer 4.0 Black/Black New Logo jednoduše naleznete zde za akční cenu. Nabídka od 2290 Kč.

DETAIL PRODUKTU
Obvyklá cena: 2290 Kč
Kalhoty Direct Alpine Mountainer 4.0 Black/Black New Logo XXL Společně s kalhotami PATROL jde o dlouhodobě nejprodávanější a našimi zákazníky nejlépe hodnocené kalhoty DIRECTALPINE. Pevné, velmi odolné a pohodlné kalhoty s technickými doplňky. Použitý strečový materiál zabezpečuje komfort nošení. Ideální univerzální kalhoty pro nejširší spektrum outdoorových aktivit i běžné nošení. Skvělý poměr komfortu, velmi dlouhé životnosti a užitné hodnoty vůči ceně. Maximální hodnota za dobrou cenu, kalhoty na celou řadu let.

Pás částečně do gumy s regulovatelným opaskem.
Poklopec se dvěma protisměrnými zipy.
Dvě zipové kapsy, jedna doplňková zipová kapsa na stehně.
Vyztužení kolen, zadního sedu a spodního vnitřního okraje nohavic.
Anatomicky tvarovaná kolena.
Spodní okraj nohavic s vnitřním klínkem, regulace šířky.
Poutka pro připnutí šlí.
Zipy YKK
Hmotnost: 640 g (L)
Materiál: 60 % nylon, 40 % strech polyester, DWR – vodoodpudivá úprava.
Výztuže: 93 % nylon (cordura), 7 % elastan, DWR – vodoodpudivá úprava.DuPont Sorona – Espol -Vlákno Sorona® je vyrobené z obnovitelných organických surovin. Tkanina obsahuje 37 hmotnostních % materiálu obnovitelného rostlinného původu. Látky z vláken Sorona® jsou velmi měkké, pevné a rychleschnoucí. Oblečení z tohoto materiálu je příjemné na nošení, elastické, pohodlné a zároveň vysoce odolné vůči mechanickému namáhání a oděru.
Střih: pánský
Kalhoty » Sportovní kalhoty » Kalhoty Direct Alpine Mountainer 4.0 Black/Black New Logo XXL