Sportovní vybavení a potřeby

Kalhoty Direct Alpine Patrol 4.0 New Logo Greyblue/Black

Výjimečný produkt Kalhoty Direct Alpine Patrol 4.0 od známé kvalitní značky Direct Alpine snadno můžete najít bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 2 511 Kč.
Kalhoty Direct Alpine Patrol 4.0

Kalhoty Direct Alpine Patrol 4.0 New Logo Greyblue/Black

Společně s kalhotami MOUNTAINER jde o dlouhodobě nejprodávanější a našimi zákazníky nejlépe hodnocené kalhoty DIRECTALPINE. Pevné, velmi odolné a pohodlné provedení s technickými doplňky. Použitý strečový materiál zabezpečuje komfort nošení. Ideální univerzální kalhoty pro nejširší spektrum outdoorových aktivit i běžné nošení. Skvělý poměr komfortu, velmi dlouhé životnosti a užitné hodnoty vůči ceně. Maximální hodnota za dobrou cenu, kalhoty na celou řadu let. Použitý strečový materiál zvyšuje komfort nošení.

Pas částečně do gumy s regulovaným páskem.
Dvě dostatečné zipové kapsy, jedna zipová stehenní nabíraná, doplňková zajištěná zadní kapsa.
Vyztužení předních a zadních dílů.
Anatomicky tvarovaná kolena.
Hmotnost: 481 g (L)
Materiál: 60 % nylon, 40 % strech polyester, DWR – vodoodpudivá úprava / DuPont Sorona – Espol -Vlákno Sorona® je vyrobené z obnovitelných organických surovin. Tkanina obsahuje 37 hmotnostních % materiálu obnovitelného rostlinného původu. Látky z vláken Sorona® jsou velmi měkké, pevné a rychleschnoucí. Oblečení z tohoto materiálu je příjemné na nošení, elastické, pohodlné a zároveň vysoce odolné vůči mechanickému namáhání a oděru.
Střih: pánský
Barva: modrá/černá
Velikost: S – XXL
Kalhoty » Sportovní kalhoty » Kalhoty Direct Alpine Patrol 4.0 New Logo Greyblue/Black