Sportovní vybavení a potřeby

Kolečkové brusle NILS Extreme NA19318 černo-modré

Tento exkluzivní produkt Kolečkové brusle NILS Extreme od našeho předního výrobce Nils Extreme máte možnost sehnat v aktuální nabídce za akční cenu. Výhodně za 1 399 Kč.
Kolečkové brusle NILS Extreme
Ověřit dostupnost
Značka: NILS EXTREME
1 399

Kolečkové brusle NILS Extreme NA19318 černo-modré
Kolečkové brusle NILS Extreme NA19318 jsou určeny pro rekreační a zkušené jezdce. Model NA19318 v sobě snoubí poutavý design a komfort používání.
Hliníkový podvozek je osazen třemi měkkými PU kolečky s ložisky ABEC7 pro svižnou jízdu. Kolečka s velkým průměrem (90 mm pro velikost S a M, 100 mm pro velikost L) lze je vyměnit za 4 menší kolečka s maximálním průměrem 84 mm pro velikost S a M, nebo 90 mm pro velikost L. Vnější bota je pomocí stisku tlačítka nastavitelná do čtyř velikostí, toto řešení umožňuje precizní přizpůsobení velikosti podle aktuálních potřeb anebo se používá jako „rostoucí bota“, která „roste“ spolu s nohou dítěte. Na špičce jsou ventilační otvory pro maximální prodyšnost. Vnitřní bota je vyrobena z kombinace semiše, síťoviny MESH, EVA a pěny o vysoké hustotě. Zapínání je řešenou klasickou trojkombinací – šněrování, řemínek se suchým zipem a dvousekční přezka.
Model NA19318 je osazen většími kolečky a nemá brzdu.

PARAMETRY

Materiál

PP, PU, semiš, EVA, MESH

Podvozek

hliník

Ložiska

ABEC7

Bota

poloměkká, ventilovaná

Zapínání

dvousekční přezka
pásek na zip
šněrování
Brusle nemají brzdu

Kolečkové brusle » Rekreační brusle » Kolečkové brusle NILS Extreme NA19318 černo-modré