Láhev Pinguin Soft Bottle 500ml

Láhev Pinguin Soft Bottle 500ml Běžecká měkká láhev určená pro hydratační batohy a vesty. Láhev je vybavena šroubovacím... více informací »
Láhev Pinguin Soft Bottle
Značka: Pinguin
289 Kč
DETAIL PRODUKTU
Láhev Pinguin Soft Bottle 500ml Běžecká měkká láhev určená pro hydratační batohy a vesty. Láhev je vybavena šroubovacím...

Láhev Pinguin Soft Bottle 500ml Běžecká měkká láhev určená pro hydratační batohy a vesty. Láhev je vybavena šroubovacím uzávěrem pro snadné plnění a kousacím náustkem.Díky termoplastickému polyuretanu ze kterého je vyrobena je měkká a tedy i velice skladná. Materiál neobsahuje BPA a jiné škodlivé příměsi.

kousací náustek
šroubovaci uzávěr pro snadné plnění
objemové rysky
nízká hmotnost
vysoká sbalitelnost
Objem: 500 ml
Rozměry240 x 105 mm
Materiál: Termoplastický polyuretan (TPU)

 

Outdoor vybavení » Sportovní a outdoorové láhve » Objem 0,5 l » Láhev Pinguin Soft Bottle 500mlVelmi prodávaný výrobek můžete získat taky tady na stránkách v kategorii objem 0,5 l! Pořiďte si unikátní produkty ze zmíněné sekce za akční cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky Pinguin. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Láhev Pinguin Soft Bottle od našeho výrobce Pinguin snadno získáte právě teď v nabídce téměř zdarma. Produkt momentálně prodáváme za 289 Kč.