Sportovní vybavení a potřeby

Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 60 kapslí

Hodně žádaný produkt Life Extension Curcumin Elite od skvělé a známé značky Life Extension snadno seženete zrovna dneska za výhodné peníze. Akční cena od 899 Kč.
Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 60
Zjistit více
899
Popis produktu

Kurkuminový extrakt Curcumin Elite™ je formulován způsobem, který poskytuje 45,5krát více biologicky dostupných volných kurkuminoidů a také 270krát lepší absorpci kurkuminoidů než standardní kurkumin. Mnohem vyšší biologická dostupnost a míra absorpce může zvýšit mnohé zdravotní přínosy suplementace kurkuminem.

V bodech:

  • Nabízí 45,5krát více biologicky dostupných volných kurkuminoidů než standardní kurkumin
  • Poskytuje 270krát lepší absorpci celkových kurkuminoidů než standardní kurkumin
  • Inhibujte zánětlivé faktory pro podporu normální funkce kloubů a orgánů
  • Poskytují antioxidanty, které chrání buňky
  • Podporujte kardiovaskulární systém
  • Podpora normální funkce mozku, imunitního systému a jater

Kurkuminoidy jsou sloučeniny v kurkuminu, které mají řadu zdravotních výhod. Pomáhají potlačovat záněty a podporují normální funkci kloubů a životně důležitých orgánů. Avšak celkové množství volných kurkuminoidů dodávaných standardními doplňky kurkuminu je nízké.

Life Extension® strávil roky hledáním lepší a dostupnější formy kurkuminu. Nyní vyvinuli účinnou recepturu Curcumin Elite™ Turmeric Extract, která přináší maximální zdravotní přínosy kurkuminoidů.

Činí tak pomocí sofistikovaných technologií, které chrání kurkuminoidy během trávení a dodávají více volných kurkuminoidů na dávku.

Záludná část o dodávání kurkuminu, který může tělo využít, je v tom, že kurkuminoidní sloučeniny podléhají konjugaci, jakmile vstoupí do těla.

Jedná se o normální chemickou reakci, kdy se jedna sloučenina váže na druhou. Konjugace kurkuminoidů je však problematická, protože konjugované kurkuminoidy nemusí nutně poskytovat stejné zdravotní výhody jako nekonjugované.

Tento vzorec chrání kurkuminoidy před konjugací kombinací kurkuminu s typem vlákniny získané ze semen pískavice zvané galaktomannany. Tímto způsobem zvyšuje dostupnost a vstřebatelnost kurkuminoidů, takže si můžete užívat všech úžasných zdravotních výhod, které tento extrakt z kurkumy poskytuje.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Nutriční hodnoty Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 60 kapslí:

1 kapsle
Curcumin Elite™ proprietární směs CGM 500 mg
z toho kurkuminoidů 200 mg
z toho turmeronů 15 mg
z toho galaktomannanů 150 mg

Další složení:

mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (kapsle), rostlinný stearát, oxid křemičitý.