Sportovní vybavení a potřeby

Life Extension Mega Green Tea Extract 100 kapslí

Zcela unikátní kus Life Extension Mega Green Tea od kvalitního výrobce Life Extension máte možnost nakoupit právě dnes za parádní cenu! Nyní za 729 Kč. EAN: 8719327044742
Life Extension Mega Green
Zjistit více
729
Popis produktu

Extrakt z mega green tea bez kofeinu obsahuje nejúčinnější polyfenol zeleného čaje, který může prospívat našemu tělu mnoha způsoby. Zelený čaj byl rozsáhle zkoumán a bylo prokázáno, že má četné zdravotní účinky na tělo.

V bodech:

  • Podporuje hubnutí
  • Poskytuje vysokou antioxidační účinnost
  • Posiluje normální stav imunitních funkcí

Zelený čaj je nabitý zdraví prospěšnými polyfenoly, které tvoří silný antioxidant. Tento antioxidant byl podroben rozsáhlému vědeckému výzkumu a zjistilo se, že je mnohem účinnější než vitamíny C a E.

Jeden šálek zeleného čaje poskytuje zhruba 200 mg polyfenolů a má antioxidační účinky, které jsou větší než porce brokolice, špenátu, mrkve nebo jahod.

Jedna kapsle Life Extension’s Mega Green Tea Extract je ekvivalentem více než tří šálků zeleného čaje. Tento 98% extrakt ze zeleného čaje je standardizován, aby poskytoval vysokou antioxidační sílu, s použitím nejdůležitějšího polyfenolu zeleného čaje.

Navíc bylo prokázáno, že extrakty ze zeleného čaje v prášku se vstřebávají o 60 až 90 % lépe do krevního řečiště a jsou mnohem biologicky dostupnější než pití zeleného čaje.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte jednu kapsli denně bez jídla. Každá porce obsahuje malé množství kofeinu (max. 3,6 mg).

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Nutriční hodnoty Life Extension Mega Green Tea Extract 100 kapslí:

1 kapsle
Extrakt ze zeleného čaje bez kofeinu (list) [std. až 98 % polyfenolů, 45 % EGCG] 725 mg

Složení:

Zelený čaj (Camellia sinensis L.) extrakt z listů bez kofeinu, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), rýžová mouka, protispékavé látky (oxid křemičitý [nano], mastné kyseliny)