Sportovní vybavení a potřeby

Life Extension NAD+ Cell Regenerator 30 kapslí

Tento akční a ve slevě kousek Life Extension NAD+ Cell Regenerator od oblíbené značky Life Extension máte možnost pořídit zde teď za skvělou cenu! Akční cena 1 300 Kč.
Life Extension NAD+ Cell
Zjistit více
1 300
Popis produktu

Nikotinamid ribosid obsažený v NAD+ Cell Regenerator může podporovat zvýšení hladiny NAD+ ve stárnoucích buňkách, čímž přispívá k udržení vitality a zdravé hladiny energie.

V bodech:

  • Přispějte k udržení vitality
  • Bojujte s únavou
  • Podporujte mladistvý buněčný metabolismus

Proč to funguje:

Jak tělo prochází přirozeným stárnutím, člověk může zažít, že má méně energie a motivace dělat různé každodenní úkoly.

To může být způsobeno klesajícími hladinami NAD (nikotinamid adenindinukleotid). NAD+ Cell Regenerator™ může podporovat systémové mladistvé funkce tím, že poskytuje nikotinamid ribosid – patentovanou sloučeninu, která hraje roli při zvrácení poklesu hladin NAD+ souvisejícím s věkem.

Tento enzym, který se nachází v každé buňce v těle, hraje roli při udržování zdravého metabolismu buněk. S vysoce inovativním NAD+ Cell Regenerator™ je konečně produkt navržený tak, aby podporoval vyšší hladiny enzymu NAD+ pro osvěžení vitality.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Nutriční hodnoty Life Extension NAD+ Cell Regenerator 30 kapslí:

1 kapsle
NIAGEN® Nicotinamide Riboside 300 mg

Další složení:

Mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (kapsle), rostlinný stearát, oxid křemičitý.