Merco Soccer Rebounder 1.8 odrazová stěna

Soccer Rebounder 1.8 je odrazová stěna o rozměrech 180 x 180 x 94 cm s lehkou kovovou konstrukcí. Odrazovou stěnu složíte během pár minut pomocí... více informací »
Merco Soccer Rebounder 1.8
Značka: Merco
1 990 Kč
DETAIL PRODUKTU
Soccer Rebounder 1.8 je odrazová stěna o rozměrech 180 x 180 x 94 cm s lehkou kovovou konstrukcí. Odrazovou stěnu složíte během pár minut pomocí...

Soccer Rebounder 1.8 je odrazová stěna o rozměrech 180 x 180 x 94 cm s lehkou kovovou konstrukcí. Odrazovou stěnu složíte během pár minut pomocí trubek a čtyř šroubů, kterými zajistíte konstrukci. Pro napnutí sítě v konstrukci slouží elastické úchyty. Součástí balení jsou také kolíky pro upevnění stěny do země při tréninku. Velkou výhodou stěny je nastavení pěti úhlů odrazu míče podle potřeb uživatele. Odrazová stěna slouží k vypilování fotbalové techniky, zrychluje reakce a zlepšuje správné načasování a perfektní zpracování míče. Soccer Rebounder 1.8 je skvělá tréninková pomůcka pro všechny výkonnostní kategorie hráčů, včetně brankářů.

Rozměry složené odrazové stěny:
výška: 180 cm
šířka: 94 cm
délka: 180 cm
hmotnost: 5 kgVelmi prodávaný produkt je dostupný mimo jiné tady na našich stránkách v populární kategorii stulpny a ponožky. Nyní najdete akční výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze!

Oblíbený a akční kousek Merco Soccer Rebounder 1.8 od top značky Merco můžete pořídit na našich stránkách teď ve výhodné akci. Cenově vychází na 1 990 Kč.