Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe SL modrá

Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe SL modrá Komfortní rozměry Klymit Static V luxe SL je lehká nafukovací karimatka s... více informací »
Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe
Značka: Klymit
3 590 Kč
DETAIL PRODUKTU
Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe SL modrá Komfortní rozměry Klymit Static V luxe SL je lehká nafukovací karimatka s...

Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe SL modrá Komfortní rozměry
Klymit Static V luxe SL je lehká nafukovací karimatka s luxusními rozměry po nafouknutí. Nabízí dokonalou rovnováhu mezi hmotností, šířkou a délkou. Je lehce štíhlejší než model Static V Luxe, hmotnost je snížena použitím lehčí tkaniny a mírným zúžením ve spodní třetině. Vyhoví i delším postavám, lidem se širšími rameny a všem , kteří se ve spánku neklidně převalují. Exkluzivní design a žebrování ve tvaru písmene V se stará o příjemné spaní i v poloze na boku. Důmyslně profilované komory zajišťují rovnoměrné rozložení vzduchu v matraci a tím i optimální tepelný komfort. Při pohybu nedochází ke slehnutí některé části karimatky. Boční vodící lišty udržují tělo v optimální poloze a brání sklouznutí mimo podložku. 
Snadné nafouknutí i balení
Připravit karimatku před ulehnutím je otázkou několika málo minut. Pro dosažení ideálního rozměru a tvrdosti pro spaní je potřeba cca. 20 nádechů. Pro rychlejší nafouknutí můžete použít Rapid Air Pump™. Bezpečnostní ventil s bajonetovým uzávěrem zabraňuje úniku vzduchu, zároveň umožňuje rychlé otevření a vyfouknutí. Sbalená karimatka má kompaktní rozměry, díky kterým nezabere příliš místa v batohu. Tkanina je měkká, nevrže při převalování a je odolná vůči poškození. Součástí balení je přepravní pouzdro a souprava pro nouzové opravy
Benefity, o kterých musíte vědět:

komfortní plocha pro spaní
vhodná i pro delší postavy
anatomická konstrukce komor
boční žebrování
malý rozměr po sbalení
odlehčený materiál 
nenáročná údržba
opravná sada

Důležité parametry

DÉLKA: 1,98 m
ŠÍŘKA: 69 cm
TLOUŠŤKA: 9 cm
HMOTNOST: 590 g
MATERIÁL: 30D polyester
Rozměry ve sbaleném stavu: 23 cm x 18 cm
Teplotní koeficient R-value: 1,5

Karimatky a matrace » Nafukovací karimatky » Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe SL modráVe slevě tento produkt Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe je k sehnání v pohodě na našich stránkách zařazený v kategorii nafukovací karimatky! Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této známé sekce za parádní cenu!

Často hledaný výrobek Nafukovací karimatka Klymit Static V Luxe od známé značky Klymit jde sehnat momentálně na našich stránkách za báječnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 3 590 Kč.