Nafukovací karimatka Klymit Static V™ Recon™

Nafukovací karimatka Klymit Static V™ Recon™ Klymit Static V Recon je velmi skladná nafukovací karimatka s komfortní výškou pro... více informací »
Nafukovací karimatka Klymit Static V™
Značka: Klymit
1 999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Nafukovací karimatka Klymit Static V™ Recon™ Klymit Static V Recon je velmi skladná nafukovací karimatka s komfortní výškou pro...

Nafukovací karimatka Klymit Static V™ Recon™ Klymit Static V Recon je velmi skladná nafukovací karimatka s komfortní výškou pro pohodlný spánek. Provedení označené Recon nabízí barvu pro military využtí a stejné malé přepravní rozměry, nízkou hmotnost  i stejnou funkčnost jako originál.
Navržena pro pohodlný spánek
Nafukovací karimatka Klymit Static V Recon zajistí pohodlný spánek při pobytu v přírodě. Můžete si jí sbalit na víkendový výlet i na krátkodobé kempování. Splňuje požadavky všech, kteří hledají lehkou a skladnou spací podložku. Patentovaný design komor ve tvaru písmene V pomáhá nerušenému spaní v polohách na zádech, na boku i na břiše. Nápadné žebrování se stará o rovnoměrné rozložení vzduchu v komorách uvnitř matrace. Při přetočení na bok nedochází ke slehnutí některé z částí karimatky a je zachován optimální tepelný komfort. Další žebrování po obvodu pomáhá udržet tělo v rovné poloze a brání sklouznutí do strany.
Připravena během pár minut
Příprava karimatky Klymit Static V Recon před ulehnutím zabere jen pár minut. K dosažení optimální výšky pro spaní stačí pouze 10 až 15 nádechů. Bezpečnostní ventil zabraňuje samovolnému úniku vzduchu během noci, zároveň však umožňuje velmi rychlé otevření a vyfouknutí matrace při balení. Přestože karimatka nabízí pro spaní nadstandardní výšku téměř 6,5 cm, po sbalení má doslova minimalistické rozměry. V batohu zabere přibližně podobný prostor jako 1 l lahev na pití. Součástí dodávky je nylonové přepravní pouzdro a opravná sada.
Benefity, o kterých musíte vědět:

nafukovací matrace
pohodlná
komory ve tvaru V
nízká hmotnost
malé rozměry po sbalení
rychlé nafouknutí i vyfouknutí
odolný materiál
opravná sada a přepravní pouzdro
snadná údržba

Důležité parametry

DÉLKA: 1,83 m
ŠÍŘKA: 58 cm
TLOUŠŤKA: 6,4 cm
HMOTNOST: 530 g
DETAILY MATERIÁLU: 75D polyester
DALŠÍ SPECIFIKACE:
Rozměry sbalené matrace (d x pr): 20 cm x 8 cm
Typ karimatky: nafukovací, obdélníková, V komory
Tepelný koeficient R-value: 1,3

Karimatky a matrace » Nafukovací karimatky » Nafukovací karimatka Klymit Static V™ Recon™

Kvalitní a levný kousek Nafukovací karimatka Klymit Static od oblíbené značky Klymit snadno najdete momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 999 Kč.