Nike Dri-FIT One W Mid-Rise Leggings XS

Dámské legíny Nike Dri-FIT One W Mid-Rise Leggings jsou ideální na všechny vaše sportovní aktivity. Měkký a pružný materiál díky technologii... více informací »
Nike Dri-FIT One W Mid-Rise
Značka: NIKE
999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dámské legíny Nike Dri-FIT One W Mid-Rise Leggings jsou ideální na všechny vaše sportovní aktivity. Měkký a pružný materiál díky technologii...

Dámské legíny Nike Dri-FIT One W Mid-Rise Leggings jsou ideální na všechny vaše sportovní aktivity. Měkký a pružný materiál díky technologii Dri-Fit odvádí pot od těla, takže se budete cítit po celou dobu nošení v suchu av pohodlí. Do středně vysokého pasu se třemi skrytými kapsami si můžete uložit potřebné věci, které chcete mít během tréninku bezpečně u sebe. Bezešvé provedení na bocích a pás ve tvaru písmene V na zadní straně vytvářejí elegantní siluetu. Zúžený střih přiléhá k tělu. středně vysoký, elastický pás přiléhavý střih kopíruje tvar vašeho těla technologie Dri-Fit vás udrží v suchu av pohodlí bezešvé provedení plná délka nohavic 78% polyester, 22% elastan (Spandex)
Oblíbený a kvalitní kus Nike Dri-FIT One W Mid-Rise máte možnost dostat v pohodě tady u nás umístěný v rubrice dámské kalhoty. Podívejte se na nové výrobky z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka NIKE svým zákazníkům dodává skvělé výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento žádaný produkt Nike Dri-FIT One W Mid-Rise Leggings od společnosti s výborným jménem NIKE jednoduše pořídíte právě teď v nabídce pořád výhodně. Výhodně za 999 Kč.