Sportovní vybavení a potřeby

NutriWorks Vitamin C 200g

Unikátní a žádaný kousek NutriWorks Vitamin C 200g od spolehlivého výrobce NutriWorks k dostání u nás nyní napořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 449 Kč. EAN: 6430057980781
NutriWorks Vitamin C 200g
Zjistit více
Značka: NutriWorks
449
Popis produktu

Vitamin C – instantní prášek s obsahem volné formy vitamínu C.

VITAMIN C – Instantní prášek s obsahem volné formy vitamínu C. To vše bez obsahu umělých sladidel a balastních aditiv. Jednoduše přimíchejte do jakéhokoliv nápoje nebo konzumujte samostatně.

Vitamin C má v našem organismu mnoho prospěšných funkcí.

Hlavní benefity produktu:

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Čistá, instantní forma
  • Neobsahuje pojiva a plnidla
  • Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Podporu aktivního životního stylu

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Doporučené dávkování:

  • 500 mg denně (přibližně 1 odměrky). Smíchejte prášek s vodou, smoothie, nebo přidejte do studeného jídla. Balení obsahuje 400 dávek.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty NutriWorks Vitamin C 200g:

v 1 dávce (500mg) RHP
Vitamín C 500 mg 625 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

L-askorbová kyselina (vitamín C).

Alergeny:

Neobsahuje.