Sportovní vybavení a potřeby

NutriWorks Whey Worx 1000g

Tento velmi žádaný produkt NutriWorks Whey Worx 1000g od známého předního výrobce NutriWorks můžete získat zde napořád výhodně! Výhodně za cenu 649 Kč. EAN: 6430057981115
NutriWorks Whey Worx 1000g
Zjistit více
Značka: NutriWorks
649
Popis produktu

Whey Worx od Nutriworks je syrovátkový protein v super kvalitě.

WHEY WORX = severská kvalita = cros-flow syrovátkový proteinový koncentrát s přidanými enzymy (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza) a psylliem (rozpustná vláknina) + delikátní chuť, to vše bez použití umělých sladidel.

WHEY WORX představuje novou generaci syrovátkových koncentrátů s maximální biodostupností a s nulovým obsahem umělých sladidel a nežádoucích umělých a syntetických aditiv, které jsou pro tělo a životní prostředí nepřirozená. Delikátní, velmi příjemná chuť a maximální čistota umožňuje dlouhodobé dávkování bez vedlejších nežádoucích účinků.

Protože je WHEY WORX jednoznačně zaměřen na kvalitu a čistotu, je slazen pouze steviol-glykosidy. WHEY WORX neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen (beef protein), či sójová bílkovina.

Aditivum č.1 pro snadné a rychlé trávení = bioaktivní laktáza + trávící enzymy

Laktáza je enzym, který má schopnost rozštěpit balastní disacharid laktózu na monosacharidy glukózu a galaktózu. Aby mohlo tělo bílkovinu správně vstřebat, musí jej rozložit na peptidy a dále na aminokyseliny, které se mohou vstřebat skrz střevní stěnu. Tělo kvůli tomu potřebuje enzymy zvané proteázy. A pravě tyto enzymy jsou spolu s lipázami, které štěpí tuky, a amylázami štěpícími sacharidy součástí produktu

Aditivum č.2 pro bezproblémové trávení = koncentrovaná rozpustná vláknina psyllium

Optimální množství koncentrované rozpustné vlákniny ve formě psyllia je garancí optimálního průchodu a vstřebávání aminokyselin, to vše bez nežádoucích vedlejších účinků.

Hlavní benefity produktu:

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Syrovátkový proteinový koncentrát + 5 enzymů + psyllium = maximální možná efektivita vstřebávání bílkoviny
  • 72 g bílkovin na 100 g
  • Čistá, jemná chuť
  • Neobsahuje umělá sladidla, slazeno steviol-glykosidy

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Budování svalové hmoty
  • Regeneraci svalové hmoty
  • Efektivní posílení tréninkových výsledků

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte 30 g (jedna odměrka) s 2-4 dl vody v šejkru, po dobu 25-30 sekund. Dávkujte po tréninku nebo během dne na svačinu.

Upozornění: Skladujte v suchu, při pokojové teplotě (15-25°C), mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy sóji, vajec a lepku. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty NutriWorks Whey Worx 1000g – Čokoláda:

ve 100g v porci 30g
Energetická hodnota 1627 kJ 487 kJ
389 kcal 117 kcal
Tuky 6,5 g 2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3,8 g 1,1 g
Sacharidy 9,7 g 2,9 g
Z toho cukry 8,8 g 2,6 g
Bílkoviny 72 g 22 g
Sůl 0,3 g 0,09 g
Vláknina 2,6 g 0,8 g

Složení:

syrovátkový proteinový koncentrát, nízkotučný kakaový prášek (6 %), emulgátor (slunečnicový lecitin), vláknina psyllium, aroma, sladidlo steviol-glykosidy, enzym laktáza (Aspergillus sp.), trávicí enzymy (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat stopy sóji, vajec a lepku.

Nutriční hodnoty NutriWorks Whey Worx 1000g – Vanilka:

ve 100g v porci 30g
Energetická hodnota 1627 kJ 487 kJ
389 kcal 117 kcal
Tuky 5,6 g 1,7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g 1 g
Sacharidy 12 g 3,6 g
Z toho cukry 11 g 3,3 g
Bílkoviny 74 g 22 g
Sůl 0,3 g 0,09 g
Vláknina 0,4 g 0,1 g

Složení:

syrovátkový proteinový koncentrát, vláknina psylli-um, aroma, emulgátor (slunečnicový lecitin), nízkotučný kakao-vý prášek, sladidlo steviol-glykosidy, enzym laktáza (Aspergillus sp.), trávicí enzymy (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat stopy sóji, vajec a lepku.