Ortlieb Rack-Pack M

Taška, kterou najdete nejen na kolech, ale i motorkách, lodích, v karavanech, či na dlouhých horolezeckých expedicích. Velikosti S a M jsou určené... více informací »
Ortlieb Rack-Pack M
Značka: Ortlieb
1 985 Kč
DETAIL PRODUKTU
Taška, kterou najdete nejen na kolech, ale i motorkách, lodích, v karavanech, či na dlouhých horolezeckých expedicích. Velikosti S a M jsou určené...

Taška, kterou najdete nejen na kolech, ale i motorkách, lodích, v karavanech, či na dlouhých horolezeckých expedicích. Velikosti S a M jsou určené především k použití v kombinaci s Back-Rollery (případně i Front-Rollery) na nosiči. Vodotěsný rolovací systém zavírání s vyztužujícím páskem má svůj původ v lodních pytlích. Vnitřní prostor je možno doširoka otevřít tak, aby se uvnitř dala lehce najít jakákoliv „ztracenost“.

+ polstrovaný popruh přes rameno
+ Stahovací popruhy
+ pohodlné popruhy k přenášení

Objem: 31 litrů

Výška brašny: 30 cm
Šířka brašny: 54 cm
Hloubka: 27 cm
Váha: 760 g
Objem: 31 l


Tento velmi žádaný produkt lze získat právě zde na našem webu zařazený v rubrice cyklistické brašny. Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Ortlieb. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Ortlieb Rack-Pack M od spolehlivé značky Ortlieb seženete momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu. Levně za 1 985 Kč.