Sportovní vybavení a potřeby

Pánské dvouvrstvé merino tričko Devold Expedition GO-155-224-B-130A

Výjimečný produkt Pánské dvouvrstvé merino tričko Devold od dodavatele kvalitních produktů Devold naleznete tady a teď právě za výhodnou cenu. V akci za cenu 2 699 Kč.
Pánské dvouvrstvé merino tričko Devold
Ověřit dostupnost
Značka: Devold
2 699

Pánské dvouvrstvé merino tričko Devold Expedition GO-155-224-B-130A DVOUVRSTVÉ VLNĚNÉ TRIČKO S DLOUHÝM RUKÁVEM
Říkáte, že slovo extrém je vaše druhé já? V tom případě se právě díváte na produkt pro vás jako ušitý! Zimní extrémy se totiž bez řady Devold Expedition neobejdou. Tento model představuje základní vrstvu do extrémních podmínek. Vítr, zima, mráz ani menší déšť nemají šanci. Toto dvouvrstvé tričko zvládne udržet vaše tělo v teple za každých podmínek. Dvouvrstvá konstrukce, v níž hlavní úlohou vnitřní vrstvy je rychlé odvádění přebytečné vlhkosti od těla do druhé vrstvy, kde se odpařuje. Vnější vrstva je zdokonalena z 10% Polyamidem, který zvyšuje její odolnost. Obě vrstvy navíc výborně izolují. Dvě slabší vrstvy jsou vždy lepší než jedna silná. Proto je model Expedition velmi oblíben pro svůj skvělý tepelný komfort a maximální volnost pohybu. Ideální do chladných a mrazivých podmínek pro zimní aktivity, vysokohorskou turistiku, myslivost a jinou venkovní činnost při teplotách až –50 °C.
Extrémně teplé dvouvrstvé tričko nejen pro polárníky, ale i pro velké zmrzlíky. Obejme tělo dokonalým přiléhavým střihem, který je podpořen volbou velmi pružného materiálu díky němuž máte maximální volnost pohybu při jakékoli aktivitě. Ploché švy zamezí nepříjemnému odírání pokožky a nepříjemným otlakům na kůži. Zdvojený materiál na manžetách rukávů zajišťuje stálost tvaru a větší odolnost proti mechanickému poškození. Extrémně pohodlný avšak velmi přiléhavý střih usnadňuje vrstvení a poskytuje báječný pocit volnosti. Prodloužená záda vám zaručí ochranu proti prochladnutí i v hlubokém předklonu. 
Nezávadnost a bezpečí pro zdraví vám garantuje certifikace OEKO-TEX®. Značka Devold totiž splňuje přísná kritéria mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textilie.
VÝHODY

prodyšný materiál – lepší odvod potu z povrchu těla
ideální pro extrémní zimní podmínky při teplotách až – 50 °C
dvouvrstvý – vysoká tepelná izolace, skvělý odvod vlhkosti
ploché švy – žádné otlaky kůže, větší pohodlí
teplo a sucho za každého počasí
zdvojený materiál na manžetách rukávů – tvarová stálost, větší odolnost vůči mechanickému poškození
prodloužená záda – ochrana proti prochladnutí
měkké na omak a přizpůsobivé vašemu tělu – extrémní pohodlí při pohybu
odolnost vůči zápachu – nemusíte je tak často prát (super při delších túrách)
přírodní merino vlna – hřeje, i když je vlhká

MERINO VLNA

hřeje i chladí přesně podle aktuální potřeby lidského těla
odvádí vlhkost od těla
hřeje, i když je vlhká
zabraňuje množení bakterií, proto nepáchne ani po mnohonásobném propocení
nedráždí pokožku
je velmi prodyšná
eliminuje účinky UV záření
je nehořlavá
přírodní materiál
100% přírodní merino vlna – hřeje, i když je vlhká
Všichni jistě ocení snadnou údržbu BEZ NUTNOSTI ŽEHLENÍ a možnost PRÁT TRIKO V PRAČCE a SUŠIT V SUŠIČCE. 

CERTIFIKÁTY
Značka Devold splňuje přísná kritéria mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textilie – Oeko Tex Standard 100. To znamená, že všechny produkty jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.
Logo Woolmark, jen s vlněným prádlem označeným touto značkou si můžete být jisti, že máte v rukou opravdovou kvalitu! Aby oděv mohl nést logo Woolmark, musí obsahovat opravdu jen tu nejkvalitnější čistou vlnu, která splňuje přísná kritéria kvality.
Svět Devoldu je postaven na nejtechničtějším a dosud nepřekonaném přírodním vláknu, které dokážeme naprosto dokonale zpracovat. Je tvořen z vlny, která je 100% přírodním vláknem s vlastnostmi, které žádné umělé vlákno neumí nahradit. Jeho primárním úkolem je ochránit vás. Vlnu sice nedovedeme vyrobit, nicméně za více než 166 let ji umíme dokonale zpracovat a vytěžit z ní jedinečné vlastnosti. Vlnu si sami zpracováváme a naše výrobní závody se nachází výhradně v Evropě. Jako jediní celý proces produkce vlny kontrolujeme, a to od střihu ovcí, přes předení příze, až po tkaní pletenin a šití finálního výrobku. Jme nekompromisní, pokud jde o kvalitu a inovaci.
MATERIÁL:
Vnitřní: 100% Merino vlna,
Vnější: 90% merino vlna, 10% Polyamid. Gramáž: Extra warm 235gr/m2, vlákno: Fine 18,7micron  Termoprádlo » Trička dlouhý rukáv » Pánské dvouvrstvé merino tričko Devold Expedition GO-155-224-B-130A