Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré GO 255 149 A 058A

Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré GO 255 149 A 058A Už jste někdy oblékli absolutní špičku v oblasti vlněného... více informací »
Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré GO 255
Značka: Devold
2 519 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré GO 255 149 A 058A Už jste někdy oblékli absolutní špičku v oblasti vlněného...

Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré GO 255 149 A 058A Už jste někdy oblékli absolutní špičku v oblasti vlněného funkčního prádla? Ne?! V tom případě je čas vyzkoušet novinku od Devoldu. Oboustranné funkční vlněné prádlo Devold Tuvegga. Tyto spodní kalhoty jsou kombinací 3 rozdílných úpletů a to síťovaný wool Mesh, klasický žebrovaný úplet a oboustranný 3D úplet.OBOUSTRANNÝ ÚPLET má teplotu regulující vzduchové kapsy, které nabízejí dvě volitelné úrovně izolace. Hladký úplet při kontaktu s pokožkou odvádí vlhkost do 3D úpletu, kde se tato vlhkost velmi rychle odpařuje. Při obrácení naruby se mění funkčnost a 3D úplet u pokožky v sobě udržuje více vzduchu, který zvyšuje tepelný komfort. Prádlo se díky 3D efektu snadno přizpůsobí různým formám zátěže při sportovních aktivitách i měnícím se teplotám okolního prostředí. Oboustranná konstrukce je použita na studených částech těla v oblasti stehen a hýždí. První strana má vysoký úplet u pokožky, který v sobě udržuje více vzduchu a zvyšuje tím tepelný komfort. Druhá strana je tvořena hladkým úpletem, který zajistí vysokou prodyšnost. KLASICKÝ ŽEBROVÝ ÚPLET je použit v teplých oblastech těla, jako jsou lýtka a třísla. Je velmi lehký při zachování tepelně izolačních schopností. Absorbuje vlhkost a udržuje tělo v suchu během pohybu.RYCHLESCHNOUCÍ SÍŤOVANÝ ÚPLET zajistí rychlý odvod vlhkosti od těla. Najdeme ho na nejvíce potivých částech těla, jako jsou podkolení jamky. Široké využití Devold Tuvegga v podobě zimního lyžování, skialpinismu, snowboardingu či běžkaření. Oblečte si Devold Tuvegga hladkou stranou na tělo a zažijte skvělý pocit z neomezeného pohybu a pocit volnosti v neodolatelně pružném materiálu s dokonalým střihem co absolutně přilne k tělu a přece ho téměř nezaregistrujete. Stop tekoucímu potu po těle při náročných volnočasových aktivitách. Oddáváte se naprostému odpočinku na zimní terase, nenáročné turistice či zimnímu městskému životu? Je vám milejší procházka, při které praská sníh pod nohama a energii vám dodává horské slunce? Oblečte Devold Tuvegga stranou s vysokým úpletem na tělo a zažijete skvělý pocit tepla a pohodlí. Termoprádlo » Spodky » Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré GO 255 149 A 058A
Tento zlevněný produkt Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré GO 255 149 A 058A je k dispozici bezprostředně tady a teď na našich stránkách v rubrice spodky! Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za super peníze!

Ve slevě tento kus Pánské oboustranné 3/4 spodní kalhoty Devold Tuvegga modré od populární značky Devold získáte právě teď téměř zdarma! Zboží pořídíte teď u nás za 2 519 Kč.