Sportovní vybavení a potřeby

Pánské tričko PENTAGON® Eternity černé

Tento nejprodávanější produkt Pánské tričko PENTAGON® Eternity od známé značky Pentagon získáte právě dnes napořád výhodně. Na našich stránkách za 499 Kč.
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Pentagon
499

Pánské tričko PENTAGON® Eternity černé Eternity je triko vyrobené z bavlny ring spun, z látky vysoké kvality, známé také jako bavlna sultánů. Ring-spun bavlna je tkanina složená z těsně zakroucených bavlněných vláken. To jí propůjčuje výbornou kvalitu, hladkost, vysokou odolnost a také, podobně jako je tomu například u kroucených kabelů a lan, velmi vysokou míru pevnosti. Tato speciální bavlna je pevnější a zároveň jemnější, čím více jsou jednotlivá vlákna zkroucena. V porovnání s klasickou bavlnou má oblečení z bavlny ring spun mnohem nižší hmotnost a zároveň vyšší odolnost a je o poznání jemnější – například klasická bavlna používaná na trička mívá gramáž 200 g / m2, zatímco ring spun má gramáž pouze 165 g / m2.
Triko je velmi příjemné na dotek, dodává sametový pocit, takže se velmi komfortně nosí.
K použití v teplých až horkých dnech triko přímo vybízí svým materiálem, krátkými rukávy i klasickým kulatým výstřihem.Na přední straně má tričko velký motiv – helmu spartského bojovníka se svislým nápisem PENTAGON.Materiál: 100 % ring-spun bavlna.Gramáž: 165 g / m2. Termoprádlo » Trička krátký rukáv » Pánské tričko PENTAGON® Eternity černé