Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M tmavě modrý

Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M tmavě modrý Cyklistický dres Kilpi SALETTA-M je univerzální a jeho rychleschnoucí... více informací »
Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M
Značka: Kilpi
1 499 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M tmavě modrý Cyklistický dres Kilpi SALETTA-M je univerzální a jeho rychleschnoucí...

Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M tmavě modrý Cyklistický dres Kilpi SALETTA-M je univerzální a jeho rychleschnoucí vlastnosti využijete na silnici i na stezce při horské cyklistice. Funkční schopnosti dresu poskytuje materiál OPTI-DRY, ale pro váš dokonalý komfort i za horkých dní jsme do podpaží všili ještě prodyšné vsadky. Na zádech najdete prostornou dělenou kapsu a malá kapsička na zip
z boční strany slouží na drobnosti. To všechno v abstraktním
celopotisku, ze kterého se vašim kamarádům na vyjížďce zatočí hlava.
Benefity pánského cyklistického dresu Kilpi SALETTA-M:

materiál OPTI-DRY je pocitově chladivý a rychle schne
spodní lem se silikonovým potiskem proti vyhrnování
vsadky v podpaží jsou vysoce prodyšné
za jízdy přístupná dělená prostorná kapsa na zádech
na boku zipová kapsa na cennosti
reflexní prvky na zádech, rukávech a bocích
Cyklistické oblečení » Cyklistické dresy » Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M tmavě modrý Super produkt Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M tmavě je dostupný bez problémů tady a teď na našich stránkách v rubrice cyklistické dresy! Nyní můžete získat unikátní produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Pánský cyklistický dres Kilpi SALETTA-M od skvělé a známé značky Kilpi jde pořídit v naší aktuální nabídce výhodně. Nyní zakoupíte za 1 499 Kč.