Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M tyrkysový

Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M tyrkysový Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M si můžete obléct na průzkum stezek na... více informací »
Pánský cyklistický dres Kilpi
Značka: Kilpi
1 699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M tyrkysový Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M si můžete obléct na průzkum stezek na...

Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M tyrkysový Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M si můžete obléct na průzkum stezek na horském kole i na svůj oblíbený švih na silnici. V suchu vás udrží materiál OPTI-DRY, který dresu dodává pocitově lehce chladivý efekt. Mysleli jsme také na detaily v podobě ventilačních vsadek v podpaží a na spodní lem se silikonovým potiskem proti vyhrnování. V bezpečí budete i při noční vyjížďce díky reflexním prvkům.Benefity pánského cyklistického dresu Kilpi TINO-M:

    materiál OPTI-DRY je pocitově chladivý a rychle schne
    spodní lem se silikonovým potiskem proti vyhrnování
    vsadky v podpaží jsou vysoce prodyšné
    prostorná dělená zadní kapsa a malá kapsička na zip z boční strany
    reflexní prvky na zádech, rukávech a bocích
Cyklistické oblečení » Cyklistické dresy » Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M tyrkysový
Super produkt Pánský cyklistický dres Kilpi TINO-M tyrkysový lze pořídit již dnes tu na webu v rubrice cyklistické dresy. Vyhledejte si skvělé kusy ve zmíněné rubrice za rozumné peníze.

Vysoce kvalitní kus Pánský cyklistický dres Kilpi od skvělého a známého výrobce Kilpi pohodlně nakoupíte právě dnes za výborné peníze! Za bezkonkureční cenu 1 699 Kč.