Zlevněný výrobek Ponožky Bridgedale Coolmax Liner wom 402 sky jednoduše můžete získát tady teď právě za výprodejovou cenu. Nabídka od 539 Kč.

DETAIL PRODUKTU
Obvyklá cena: 539 Kč
Ponožky Bridgedale Coolmax Liner wom 402 sky 402 sky L (7-8,5) UK Základní vrstva ponožek vhodná pro nošení pod jiné ponožky Bridgedale. Ponožky pro běýné nošeníJemný úplet z Coolmaxu zaručí perfektní odvod vlhkosti od chodidla. Pro zvýšenou hygienu a čistotu v při extrémní zátěži. Doporučujeme používat jako základní vrstvu pod další ponožky Bridgedale. Perfektní na skialpy, zimní přechody hor, lezení a expedice.

Nylon – 20%
Endurofil – 19%
Lycra – 4%
Coolmax – 57%

Vzory z Everyday Outdoors vám umožní rozšířit množství zážitků s Bridgedale. Nezáleží na tom, kde se právě nacházíte – jestli doma, v práci nebo na expedici. Modely Thermal Liner a Coolmax Liner se používají jako základní vrstva v kombinaci s dalšími ponožkami Bridgedale. Jsou příjemné na pokožce. Pro pocit zvýšeného komfortu a ochrany chodidla. Model Cushioned City Lights je vhodný pro každodenní nošení. Každý den můžete využít výhod špičkové technologie Bridgedale. Ponožky » Trekové ponožky » Ponožky Bridgedale Coolmax Liner wom 402 sky 402 sky L (7-8,5) UK