Power System FITNESS MAT podložka na cvičení

Profesionální podložka je velmi silná a na dotyk příjemná. Je určená pro náročné a pravidelně opakující se cvičení. Zároveň vyhovuje i těm... více informací »
Power System FITNESS MAT podložka
Značka: Ariana
1 004 Kč
DETAIL PRODUKTU
Profesionální podložka je velmi silná a na dotyk příjemná. Je určená pro náročné a pravidelně opakující se cvičení. Zároveň vyhovuje i těm...

Profesionální podložka je velmi silná a na dotyk příjemná. Je určená pro náročné a pravidelně opakující se cvičení. Zároveň vyhovuje i těm nejnáročnějším uživatelům, je ideální pro strečinkové a pilates cvičení. S odpruženým povrchem, poskytuje dostatečnou míru komfortu mezi uživatelem a tvrdým povrchem podlahy. Používají se během široké škály typů tréninků. Je vhodná nejen pro aerobní cvičení, wellness a fitness, ale skvěle se osvědčila i pro fyzioterapii.

  • Lehce udržovatelný povrch.
  • Očka dovolují jednoduché a rychlé uskladnění
  • Výška 1,5 cm (vhodná pro pilátes).
  • Šířka 60 cm
  • Délka 140 cm


Tento unikátní kus Power System FITNESS MAT podložka pořídíte právě teď tu na našem webu v oblíbené rubrice fitness! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu. Přední výrobce Ariana dodává vynikající produkty.

Kvalitní a oblíbený produkt Power System FITNESS MAT podložka od našeho známého výrobce Ariana pohodlně nakoupíte právě teď v nabídce za super peníze! K sehnání zrovna v akci za 1 004 Kč.