Prací gel Biowash přírodní 1,5 l

Prací gel Biowash přírodní 1,5 l Šetří přírodu i peníze, přírodní, ekologické, vhodné i pro alergiky, přírodní síla... více informací »
Prací gel Biowash přírodní
Značka: Biowash
499 Kč
DETAIL PRODUKTU
Prací gel Biowash přírodní 1,5 l Šetří přírodu i peníze, přírodní, ekologické, vhodné i pro alergiky, přírodní síla...

Prací gel Biowash přírodní 1,5 l Šetří přírodu i peníze, přírodní, ekologické, vhodné i pro alergiky, přírodní síla praní, šetřete přírodu a své oděvy:
Ekologický přírodní prací prostředek pro veškeré oděvy.
Spolehlivě odstraní nečistoty, přitom ale plně zachová funkčnost
všech materiálů. Nezanechává v prádle rezidua, která dráždí pokožku,
proto je vhodný i pro alergiky.

na dětské prádlo
na jemné tkaniny a péřové výrobky
na outdoorové oděvy
na barevné oděvy
Složení: 5-15 % uhličitan sodný; < 5 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (EDDS), silikát, denaturovaný líh, xanthanová guma. objem: 1,5L, cca 63 dávek Postup při praní: 30 ml na 1 prací cyklus, při tvrdé vodě a větším znečištění prádla zdvojnásobte dávku. Dávkujte do zásobníku na prací prostředek. Na ruční praní použijte 15 až 30 ml na 5 litrů vody. Výrobek neobsahuje: ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci a barviva, odpěňovače ani opticky zjasňující látky Upozornění: po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyrobeno v ČR.Značka BioWashPřírodní prací prostředky na praní prádla všeho druhu vyrobené ze 100% přírodních mýdlových ořechů.Mýdlové ořechy jsou obnovitelná surovina. Jedná se o plod stromu Sapindus Mukorrosi, který roste v Indii a Nepálu. Jako prací prostředek se hodí pro jemné, avšak důkladné a šetrné praní. Prádlo změkčují přírodním způsobem, takže odpadá nutnost používání avivážních prostředků.Prostředky BioWash se hodí zejména na vlnu a jemné tkaniny, ale také na péřové výrobky (peří neodmašťují), membránové oděvy aj. Vyprané prádlo má neutrální vůni, kterou lze vylepšit použitím éterických olejů. Prací prostředky a hygiena » Prací gel Biowash přírodní 1,5 l

Kvalitní a levný produkt Prací gel Biowash přírodní od známého dodavatele Biowash lze zakoupit právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nyní zakoupíte za 499 Kč.