Real Turmat Beef and potato – hovězí s brambory 114 g 5262

Real Turmat Beef and potato - hovězí s brambory 114 g 5262 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé... více informací »
Real Turmat Beef and potato - hovězí s brambory 114
Značka: Real Turmat
389 Kč
DETAIL PRODUKTU
Real Turmat Beef and potato - hovězí s brambory 114 g 5262 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé...

Real Turmat Beef and potato – hovězí s brambory 114 g 5262 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na krátké výlety. Real Turmat vyrábí své produkty pouze z čerstvých a kvalitních norských surovin, které jsou pečlivě upravovány během celého dehydratačního procesu. Její předností je nízká váha, jednoduchá příprava a výborná chuť. Značka Real Turmat byla vyhodnocena odborníky jako nejchutnější expediční strava, u které není vůbec poznat, že se jedná o dehydratovaná jídla. Díky tomu se i v nejodlehlejších končinách budete cítit jako kdybyste jedli poctivou domácí stravu. Ať jste již v nehostinných končinách nebo zalezlí na jednom místě po několik dní, dobré jídlo Vám vždy dodá energii a zvedne náladu.Značku Real Turmat si vybrala i norská armáda, která všechny polní jídla i zásoby pro případ nouze nakupuje pouze od této značky. Real Turmat je také součástí survival balíčků a je součástí zásob pro případ živelných katastrof a epidemií.  Pokrmy Real Turmat mají minimální trvanlivost 5 let. Jídla jsou vyráběna z čerstvých surovin speciálním procesem suchého mražení. Jídla Real Turmat jsou nasucho zmražena až poté, co je kompletní jídlo uvařeno na rozdíl od ostatních značek, kde jsou nasucho zmraženy jednotlivé suroviny a poté smíchány. Tento jedinečný postup přípravy jídel z čerstvých surovin zajišťují výrobkům Real Turmat vynikající chuť, která daleko předčí všechny konkurenční výrobky.

výrobek může být skladován za většiny teplot, ideální teplota je ale přibližně 20° C
otevřené balení může být skladováno po dobu jednoho týdne v lednici
čistá váha 114 g, po přidání vody cca 500 g

Složení:brambory, solené hovězí maso 13%, tuřín, sojový olej, mrkev, cibule, instantní brambory bez mléka, hovězí vývar, sůl a kořeníAnti-oxidant: E 300/ kyselina askorbová (vitamín C).Nutriční hodnoty na (100 g/na porci):energetická hodnota:   487 kcal/555 kcal (2030 kJ/2320 kJ)proteiny:                        18 g/21 gkarbohydráty:                39 g/44 gtuky:                              29 g/33 g Návod na přípravu:    Odtrhněte vrchní část obalu.    Zalijte horkou vodou až po linii doporučeného plnění na vnější části obalu (fill line, přibližně 370 ml).    Důkladně promíchejte.    Zavřete obal na zip.    Vyčkejte přibližně 5 minut, znovu promíchejte a pokrm je připraven. Pokud vám přijde příliš hustý, přidejte vodu.Pro zachování teploty pokrmu doporučujeme jíst přímo z obalu. Expediční strava » Hlavní jídla » Real Turmat Beef and potato – hovězí s brambory 114 g 5262

Unikátní produkt Real Turmat Beef and potato - hovězí s brambory 114 g od společnosti s předním postavením na trhu Real Turmat snadno můžete najít teď za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 389 Kč.