Real Turmat Chicken tikka masala – kuřecí tikka masala 133 g 5283

Real Turmat Chicken tikka masala - kuřecí tikka masala 133 g 5283 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na... více informací »
Real Turmat Chicken tikka
Značka: Real Turmat
319 Kč
DETAIL PRODUKTU
Real Turmat Chicken tikka masala - kuřecí tikka masala 133 g 5283 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na...

Real Turmat Chicken tikka masala – kuřecí tikka masala 133 g 5283 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na krátké výlety. Real Turmat vyrábí své produkty pouze z čerstvých a kvalitních norských surovin, které jsou pečlivě upravovány během celého dehydratačního procesu. Její předností je nízká váha, jednoduchá příprava a výborná chuť. Značka Real Turmat byla vyhodnocena odborníky jako nejchutnější expediční strava, u které není vůbec poznat, že se jedná o dehydratovaná jídla. Díky tomu se i v nejodlehlejších končinách budete cítit jako kdybyste jedli poctivou domácí stravu. Ať jste již v nehostinných končinách nebo zalezlí na jednom místě po několik dní, dobré jídlo Vám vždy dodá energii a zvedne náladu.Pokrmy Real Turmat mají minimální trvanlivost 5 let. Jídla jsou vyráběna z čerstvých surovin speciálním procesem suchého mražení. Jídla Real Turmat jsou nasucho zmražena až poté, co je kompletní jídlo uvařeno na rozdíl od ostatních značek, kde jsou nasucho zmraženy jednotlivé suroviny a poté smíchány. Tento jedinečný postup přípravy jídel z čerstvých surovin zajišťují výrobkům Real Turmat vynikající chuť, která daleko předčí všechny konkurenční výrobky.
    výrobek může být skladován za většiny teplot, ideální teplota je ale přibližně 20° C    otevřené balení může být skladováno po dobu jednoho týdne v lednici    čistá váha 133 g, po přidání vody cca 500 g Složení:Rýže, kuřecí(kuře (87%), sůl, stabilizátor (E450, E451), antioxidant ( rozmarýn) (12%), čočka (12%), cibule, kokosové mléko, zakysaná smetana (mléko) (3,6 %), kukuřičný škrob, rajčatová pasta, řepkový olej, špenát, kuřecí vývar (aroma (sojový), maltodextrin, sůl, kvasnicový extrakt, kuře, cibule, mrkvový extrakt, pórek, koření), sójová omáčka (sójová sůl, ocet) , limetová šťáva (1,1%), zázvor (0,3%), česnek, koření, antioxidant (kyselina askorbová) Nutriční hodnoty na (100 g):energetická hodnota:   435 kcal/1820kJproteiny:           14 gkarbohydráty:       56 gtuky:             17 g Návod na přípravu:    Odtrhněte vrchní část obalu.    Zalijte horkou vodou až po linii doporučeného plnění na vnější části obalu (fill line, přibližně 380 ml).    Důkladně promíchejte.    Zavřete obal na zip.    Vyčkejte přibližně 5 minut, znovu promíchejte a pokrm je připraven. Pokud vám přijde příliš hustý, přidejte vodu.Pro zachování teploty pokrmu doporučujeme jíst přímo z obalu. Expediční strava » Hlavní jídla » Real Turmat Chicken tikka masala – kuřecí tikka masala 133 g 5283

Tento designový kousek Real Turmat Chicken tikka masala - kuřecí od značky se skvělou pověstí Real Turmat je k získání momentálně výhodně! Nyní za akční cenu 319 Kč.