Real Turmat Chili Stew with beans (VEGAN) 132 g 5279

Real Turmat Chili Stew with beans (VEGAN) 132 g 5279 Dehydratovaná jídla, vhodná na dlouhé skladování, výkyvy teplot a snadné... více informací »
Real Turmat Chili Stew with beans (VEGAN)
Značka: Real Turmat
319 Kč
DETAIL PRODUKTU
Real Turmat Chili Stew with beans (VEGAN) 132 g 5279 Dehydratovaná jídla, vhodná na dlouhé skladování, výkyvy teplot a snadné...

Real Turmat Chili Stew with beans (VEGAN) 132 g 5279 Dehydratovaná jídla, vhodná na dlouhé skladování, výkyvy teplot a snadné přenášení a manipulaci. Vhodná nejen na expedice a turistiku, Real Turmat využívá i norská armáda a jídlo je součástí survival balíčků a zásob pro případ živelných katastrof a epidemií. Nenechte se zaskočit a buďte připraveni na vše kdykoli a kdekoli. ·       Dlouhá životnost – minimálně  5 let ·       Snadná příprava – pouze zalijete vodou·       Nezkazí se při vysokých ani nízkých teplotách·       Nízká váha – vhodná i pro delší přepravu·       Vynikající chuť díky čerstvým norským surovinám a unikátnímu způsobu přípravy·       Myslíte že jako vegana vás už nemůže nic překvapit? Vyzkoušejte naši alternativu „chilli con carne“, tentokrát bez masa, ale výborně okořeněné. A také velice syté… Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na krátké výlety. Real Turmat vyrábí své produkty pouze z čerstvých a kvalitních norských surovin, které jsou pečlivě upravovány během celého dehydratačního procesu. Její předností je nízká váha, jednoduchá příprava a výborná chuť. Značka Real Turmat byla vyhodnocena odborníky jako nejchutnější expediční strava, u které není vůbec poznat, že se jedná o dehydratovaná jídla. Díky tomu se i v nejodlehlejších končinách budete cítit jako kdybyste jedli poctivou domácí stravu. Ať jste již v nehostinných končinách nebo zalezlí na jednom místě po několik dní, dobré jídlo Vám vždy dodá energii a zvedne náladu. Jídla Real Turmat jsou nasucho zmražena až poté, co je kompletní jídlo uvařeno na rozdíl od ostatních značek, kde jsou nasucho zmraženy jednotlivé suroviny a poté smíchány. Tento jedinečný postup přípravy jídel z čerstvých surovin zajišťují výrobkům Real Turmat vynikající chuť, která daleko předčí všechny konkurenční výrobky.

 výrobek může být skladován za většiny teplot, ideální teplota je ale přibližně 20° C
otevřené balení může být skladováno po dobu jednoho týdne v lednici
čistá váha 132 g, po přidání vody cca 460 g

Složení:Fazole (40%), sójová bílkovina (sója (98%), koření, sůl) (19%), cibule, rajčatová pasta, rajčata (6,3%), paprika (5,7%), řepkový olej, kukuřičný škrob, zeleninový vývar (sůl, glukózový sirup, kvasnicový extrakt, cibule, modifikovaný škrob, maltodextrin, zeleninový koncentrát, koření, cukr, octový extrakt), sójová omáčka (sójová, sůl, ocet), koření, česnek (0,4%) , chilli (0,05%), antioxidant (kyselina askorbová).Nutriční hodnoty na (100 g):energetická hodnota:   430 kcal/1800kJproteiny:           20 gkarbohydráty:       39 g Expediční strava » Hlavní jídla » Real Turmat Chili Stew with beans (VEGAN) 132 g 5279

Hodně oblíbený výrobek Real Turmat Chili Stew od výrobce se skvělou pověstí Real Turmat seženete právě dnes trvale výhodně! Nyní lze objednat jen za 319 Kč.