Real Turmat Chockolate Muesli – čokoládové müsli 114 g 5362

Real Turmat Chockolate Muesli - čokoládové müsli 114 g 5362 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé... více informací »
Real Turmat Chockolate Muesli - čokoládové müsli 114
Značka: Real Turmat
229 Kč
DETAIL PRODUKTU
Real Turmat Chockolate Muesli - čokoládové müsli 114 g 5362 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé...

Real Turmat Chockolate Muesli – čokoládové müsli 114 g 5362 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na krátké výlety. Real Turmat vyrábí své produkty pouze z čerstvých a kvalitních norských surovin, které jsou pečlivě upravovány během celého dehydratačního procesu. Její předností je nízká váha, jednoduchá příprava a výborná chuť. Značka Real Turmat byla vyhodnocena odborníky jako nejchutnější expediční strava, u které není vůbec poznat, že se jedná o dehydratovaná jídla. Díky tomu se i v nejodlehlejších končinách budete cítit jako kdybyste jedli poctivou domácí stravu. Ať jste již v nehostinných končinách nebo zalezlí na jednom místě po několik dní, dobré jídlo Vám vždy dodá energii a zvedne náladu.Pokrmy Real Turmat mají minimální trvanlivost 5 let. Jídla jsou vyráběna z čerstvých surovin speciálním procesem suchého mražení. Jídla Real Turmat jsou nasucho zmražena až poté, co je kompletní jídlo uvařeno na rozdíl od ostatních značek, kde jsou nasucho zmraženy jednotlivé suroviny a poté smíchány. Tento jedinečný postup přípravy jídel z čerstvých surovin zajišťují výrobkům Real Turmat vynikající chuť, která daleko předčí všechny konkurenční výrobky.

výrobek může být skladován za většiny teplot, ideální teplota je ale přibližně 20° C
otevřené balení může být skladováno po dobu jednoho týdne v lednici
čistá váha  114 g

 SLOŽENÍ:müsli- ovesné vločky, celozrnné vločky, med, cukr, pšeničné a žitné vločky, lyofilizované jahody, sušené mléko, čokoládaalergeny: lepek, laktóza, mléko, sójaNUTRIČNÍ HODNOTY NA (100 G):energetická hodnota:   392 kcal/1 640kJNÁVOD NA PŘÍPRAVU:    Odtrhněte vrchní část obalu.    Zalijte horkou vodou až po linii doporučeného plnění na vnější části obalu (fill line, přibližně 390 ml).    Důkladně promíchejte.    Zavřete obal na zip.    Vyčkejte přibližně 5 minut, znovu promíchejte a pokrm je připraven. Pokud vám přijde příliš hustý, přidejte vodu.Pro zachování teploty pokrmu doporučujeme jíst přímo z obalu. Expediční strava » Hlavní jídla » Real Turmat Chockolate Muesli – čokoládové müsli 114 g 5362

Tento kvalitní produkt Real Turmat Chockolate Muesli od společnosti Real Turmat jednoduše můžete najít aktuálně za skvělou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 229 Kč.