Real Turmat Creamy Pasta with Pork 128 g 5269

Real Turmat Creamy Pasta with Pork 128 g 5269 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na... více informací »
Real Turmat Creamy Pasta
Značka: Real Turmat
319 Kč
DETAIL PRODUKTU
Real Turmat Creamy Pasta with Pork 128 g 5269 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na...

Real Turmat Creamy Pasta with Pork 128 g 5269 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na krátké výlety. Real Turmat vyrábí své produkty pouze z čerstvých a kvalitních norských surovin, které jsou pečlivě upravovány během celého dehydratačního procesu. Její předností je nízká váha, jednoduchá příprava a výborná chuť. Značka Real Turmat byla vyhodnocena odborníky jako nejchutnější expediční strava, u které není vůbec poznat, že se jedná o dehydratovaná jídla. Díky tomu se i v nejodlehlejších končinách budete cítit jako kdybyste jedli poctivou domácí stravu. Ať jste již v nehostinných končinách nebo zalezlí na jednom místě po několik dní, dobré jídlo Vám vždy dodá energii a zvedne náladu.Značku Real Turmat si vybrala i norská armáda, která všechny polní jídla i zásoby pro případ nouze nakupuje pouze od této značky. Real Turmat je také součástí survival balíčků a je součástí zásob pro případ živelných katastrof a epidemií.  Pokrmy Real Turmat mají minimální trvanlivost 5 let. Jídla jsou vyráběna z čerstvých surovin speciálním procesem suchého mražení. Jídla Real Turmat jsou nasucho zmražena až poté, co je kompletní jídlo uvařeno na rozdíl od ostatních značek, kde jsou nasucho zmraženy jednotlivé suroviny a poté smíchány. Tento jedinečný postup přípravy jídel z čerstvých surovin zajišťují výrobkům Real Turmat vynikající chuť, která daleko předčí všechny konkurenční výrobky.

výrobek může být skladován za většiny teplot, ideální teplota je ale přibližně 20° C
otevřené balení může být skladováno po dobu jednoho týdne v lednici
čistá váha 128 g, po přidání vody cca 500 g

Složení:Těstoviny (pšenice) (35%), vepřové maso (vepřové maso (85%), vláknina, sůl, stabilizátor (E450, E451), antioxidant (rozmarýn)) (16%), cibule, paprika (9%), pór (8%), smetana (mléko) (7%), řepkový olej, kukuřičný škrob, masový vývar (sůl, maltodextrin, kvasnicový extrakt, hovězí extrakt, řepkový olej, (E150c), cibule), sýrový prášek (sušený sýr (mléko), syrovátka), česnek, koření, petržel (0,1%), tymián (0,08%), antioxidant (kyselina askorbová).Nutriční hodnoty na (100 g):energetická hodnota:   505 kcal/2 115kJproteiny:           14,5 gkarbohydráty:       43,7 gtuky:             29,5 g Návod na přípravu:    Odtrhněte vrchní část obalu.    Zalijte horkou vodou až po linii doporučeného plnění na vnější části obalu (fill line, přibližně 370 ml).    Důkladně promíchejte.    Zavřete obal na zip.    Vyčkejte přibližně 5 minut, znovu promíchejte a pokrm je připraven. Pokud vám přijde příliš hustý, přidejte vodu.Pro zachování teploty pokrmu doporučujeme jíst přímo z obalu. Expediční strava » Hlavní jídla » Real Turmat Creamy Pasta with Pork 128 g 5269

Tento akční produkt Real Turmat Creamy Pasta od značky s dobrým jménem Real Turmat jde koupit tady nyní za rozumné peníze. Nyní můžete mít za 319 Kč.