Real Turmat Kebab stew – kebab 138 g 5272

Real Turmat Kebab stew - kebab 138 g 5272 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na... více informací »
Real Turmat Kebab stew - kebab
Značka: Real Turmat
319 Kč
DETAIL PRODUKTU
Real Turmat Kebab stew - kebab 138 g 5272 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na...

Real Turmat Kebab stew – kebab 138 g 5272 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na krátké výlety. Real Turmat vyrábí své produkty pouze z čerstvých a kvalitních norských surovin, které jsou pečlivě upravovány během celého dehydratačního procesu. Její předností je nízká váha, jednoduchá příprava a výborná chuť. Značka Real Turmat byla vyhodnocena odborníky jako nejchutnější expediční strava, u které není vůbec poznat, že se jedná o dehydratovaná jídla. Díky tomu se i v nejodlehlejších končinách budete cítit jako kdybyste jedli poctivou domácí stravu.Ať jste již v nehostinných končinách nebo zalezlí na jednom místě po několik dní, dobré jídlo Vám vždy dodá energii a zvedne náladu. Značku Real Turmat si vybrala i norská armáda, která všechny polní jídla i zásoby pro případ nouze nakupuje pouze od této značky. Real Turmat je také součástí survival balíčků a je součástí zásob pro případ živelných katastrof a epidemií.   Pokrmy Real Turmat mají minimální trvanlivost 5 let. Jídla jsou vyráběna z čerstvých surovin speciálním procesem suchého mražení. Jídla Real Turmat jsou nasucho zmražena až poté, co je kompletní jídlo uvařeno na rozdíl od ostatních značek, kde jsou nasucho zmraženy jednotlivé suroviny a poté smíchány. Tento jedinečný postup přípravy jídel z čerstvých surovin zajišťují výrobkům Real Turmat vynikající chuť, která daleko předčí všechny konkurenční výrobky.

výrobek může být skladován za většiny teplot, ideální teplota je ale přibližně 20° C
otevřené balení může být skladováno po dobu jednoho týdne v lednici
čistá váha 138 g, po přidání vody cca 500 g

Složení:rýže, kuřecí kebab, cibule, paprika, rajčatový protlak, kukuřice, zakysaná smetana, pórek, řepkový olej, kukuřičný škrob, masový vývar, cukr, česnek, koření, antioxidant: E 300/ kyselina askorbová (vitamín C)Nutriční hodnoty na (100 g):energetická hodnota:   431 kcal/1 810kJproteiny:           12 gkarbohydráty:        55 g (z toho 8,8 g cukry)tuky:             17 g (z toho 4,4 g nasycených)vláknina:          5,5 gsůl:              2,8 g Návod na přípravu:    Odtrhněte vrchní část obalu.    Zalijte horkou vodou až po linii doporučeného plnění na vnější části obalu (fill line, přibližně 390 ml).    Důkladně promíchejte.    Zavřete obal na zip.    Vyčkejte přibližně 5 minut, znovu promíchejte a pokrm je připraven. Pokud vám přijde příliš hustý, přidejte vodu.Pro zachování teploty pokrmu doporučujeme jíst přímo z obalu. Expediční strava » Hlavní jídla » Real Turmat Kebab stew – kebab 138 g 5272

Super produkt Real Turmat Kebab stew - kebab od spolehlivého výrobce Real Turmat je k dostání zrovna dnes za skvělou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 319 Kč.