Real Turmat Pulled pork with rice – vepřové maso s rýží 121 g 5267

Real Turmat Pulled pork with rice - vepřové maso s rýží 121 g 5267 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na... více informací »
Real Turmat Pulled pork with
Značka: Real Turmat
339 Kč
DETAIL PRODUKTU
Real Turmat Pulled pork with rice - vepřové maso s rýží 121 g 5267 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na...

Real Turmat Pulled pork with rice – vepřové maso s rýží 121 g 5267 Real Turmat je dehydratovaná strava, která se výborně hodí na dlouhé expedice nebo na krátké výlety. Real Turmat vyrábí své produkty pouze z čerstvých a kvalitních norských surovin, které jsou pečlivě upravovány během celého dehydratačního procesu. Její předností je nízká váha, jednoduchá příprava a výborná chuť. Značka Real Turmat byla vyhodnocena odborníky jako nejchutnější expediční strava, u které není vůbec poznat, že se jedná o dehydratovaná jídla. Díky tomu se i v nejodlehlejších končinách budete cítit jako kdybyste jedli poctivou domácí stravu. Ať jste již v nehostinných končinách nebo zalezlí na jednom místě po několik dní, dobré jídlo Vám vždy dodá energii a zvedne náladu.Pokrmy Real Turmat mají minimální trvanlivost 5 let. Jídla jsou vyráběna z čerstvých surovin speciálním procesem suchého mražení. Jídla Real Turmat jsou nasucho zmražena až poté, co je kompletní jídlo uvařeno na rozdíl od ostatních značek, kde jsou nasucho zmraženy jednotlivé suroviny a poté smíchány. Tento jedinečný postup přípravy jídel z čerstvých surovin zajišťují výrobkům Real Turmat vynikající chuť, která daleko předčí všechny konkurenční výrobky.
    výrobek může být skladován za většiny teplot, ideální teplota je ale přibližně 20° C    otevřené balení může být skladováno po dobu jednoho týdne v lednici    čistá váha 121 g, po přidání vody cca 500 g Složení:Rýže (34%), trhané vepřové maso (vepřové maso (98%), hnědý cukr, sůl) (18%), rajče (11%), cibule, paprika (7%), pórek (6%), řepkový olej, kukuřičný škrob, sójová omáčka (sójová, sůl, ocet), masový vývar (kvasnicový extrakt, maltodextrin, sůl, řepkový olej, masový extrakt, hnědý cukr, cibule), cukr, ocet, koření, česnek, tabasco (ocet, chilli, sůl) , antioxidant (kyselina askorbová). Nutriční hodnoty na (100 g):energetická hodnota:   452 kcal/1893kJproteiny:           16,8 gkarbohydráty:       49 g (z toho 7,78 g cukry)tuky:             20 g (z toho 2,96 g nasycených)vláknina:                    4,3 gsůl:             3,5 g Návod na přípravu:    Odtrhněte vrchní část obalu.    Zalijte horkou vodou až po linii doporučeného plnění na vnější části obalu (fill line, přibližně 380 ml).    Důkladně promíchejte.    Zavřete obal na zip.    Vyčkejte přibližně 5 minut, znovu promíchejte a pokrm je připraven. Pokud vám přijde příliš hustý, přidejte vodu.Pro zachování teploty pokrmu doporučujeme jíst přímo z obalu. Expediční strava » Hlavní jídla » Real Turmat Pulled pork with rice – vepřové maso s rýží 121 g 5267

Ve slevě produkt Real Turmat Pulled pork with rice - vepřové maso s od populárního výrobce Real Turmat můžete sehnat v naší aktuální nabídce extra výhodně! Stojí teď u nás 339 Kč.