Sportovní vybavení a potřeby

Scubapro Taška PORTER BAG 164 L

Unikátní a žádaný kus Scubapro Taška PORTER BAG od kvalitní společnosti Scubapro máte možnost nakoupit zde teď právě za výhodnou cenu! Právě teď jen za 4 903 Kč.
Scubapro Taška PORTER BAG
Zjistit více
Značka: Scubapro
4 903
Popis produktu

Cestovní taška Scubapro PORTER BAG nabízí značný úložný prostor o objemu 164 litrů. Tato velmi prostorná, a přesto lehká taška na kolečkách, bez problému pojme veškeré vaše potápěčské vybavení. Taška je vybavena terénními kolečky ve stylu skate a integrovaným batohovým systémem. Díky tomu tašku vždy lehce dopravíte tam, kam potřebujete. Velkou výhodou je tašky PORTER je její funkce snadného skládání. Ta umožňuje její kompaktní uložení v době, kdy tašku zrovna nevyužíváte. Snadno ji tak složíte do malého balíčku a schováte například pod postel. Díky nové podšívce z polyesteru je taška nyní ještě o 20 % lehčí, než předchozí modely.
Cestovní brašna PORTER BAG nabízí spoustu úložného prostoru pro manipulaci s vaším vybavením. Taška má hlavní oddíl a čtyři menší kapsy – dvě vnitřní a dvě vnější, umístěné v přední části tašky. Hlavní přihrádka umožňuje snadný přístup a je opatřena zipem ve tvaru písmene U, odolným proti korozi. Zesílené dno dodává tvar a tuhost. Pomocí horní rukojeti lze tašku snadno srolovat. Boční rukojeti pak usnadňují uchopení tašky, v případě jejího nakládání do kufru auta či lodi.
Potápěčská taška PORTER BAG nabízí vysoký úložný prostor a skvělou manipulaci, a přitom zabere minimum místa.  
Parametry:

Rozměry: 85 x 55 x 35 cm
Hmotnost: 2550 g
Objem: 164 l
Rozměry po složení: 51 x 41 x 18 cm