Sportovní vybavení a potřeby

Sedco PREMIUM bedýnka na cvičení/step

Oblíbený a akční výrobek Sedco PREMIUM bedýnka na od společnosti s předním postavením na trhu Sedco máte možnost koupit zrovna dnes ve výprodejové akci. Na našich stránkách za 1 890 Kč. EAN: 8595096600996
Sedco PREMIUM bedýnka na
Zjistit více
Značka: Sedco
1 890
Popis produktu

Stepmůstek určený pro trénink fitness a aerobik. Pomůcka má silnou, stabilní konstrukci zaručující pohodlí a bezpečnost tréninku. Nezklame Vás ani moderní červeno-černý desing, který zaručeně osloví každého. Step umožní účinně zeštíhlit a tvarovat hlavně stehna, boky, hýždě a břicho a zároveň zlepšit kondici a pohybovou koordinaci. V případě kombinovaného cvičení spolu s odporovou gumou můžete docílit posilování jakéhokoliv svalu na těle.
Sedco step PREMIUM bedna je vyrobena z lehkého, avšak velmi odolného PP. Celková konstrukce je bezpečná a pevné, bez problémů, které by mohly zhoršovat stabilitu nebo znepříjemňovat trénink. Zvýšené zabezpečení zaručuje také protiskluzový potah z tvrzené gumy. 3-Stupňová regulace výšky umožňuje dokonale přizpůsobit step bedýnku dle svých požadavků, souvisejících s momentálním typem tréninku. K tréninku Vám dopomůžou také elastické odporové expandery/držadla, které rozšiřují množství cviků providitelných na naší step bedýnce Premium.

Technický popis:
– Výrobce: Sedco
– Moderní pestrý design
– Tři nastavitelné výšky schodů: 11, 16 a 21 cm
– Rozměry 105 x 40 cm
– Barva: červená,černá
– Odporové gumy s možností připojení k bedýnce
– Protiskluzová podlážka pro maximální bezpečnost
– Pevná konstrukce z PP
– Přizpůsobivá