Sidas 3Feet Outdoor MID Arch sportovní vložky do bot

Řada 3FEET vložek určená speciálně pro outdoorové aktivity. Specificky navrženo pro střední klenbu chodidla. Nová konstrukce vložek z lehkého a... více informací »
Sidas 3Feet Outdoor MID Arch sportovní
Značka: SIDAS
969 Kč
DETAIL PRODUKTU
Řada 3FEET vložek určená speciálně pro outdoorové aktivity. Specificky navrženo pro střední klenbu chodidla. Nová konstrukce vložek z lehkého a...

Řada 3FEET vložek určená speciálně pro outdoorové aktivity. Specificky navrženo pro střední klenbu chodidla. Nová konstrukce vložek z lehkého a prodyšného materiálu, stavba vložky přizpůsobena anatomii chodidla se střední klenbou. Velký EVA polštář pod patou pro tlumení charakteristických nárazů na patní kost. Vložka svou 3D konstrukcí, podporou podélné a příčné klenby, optimálně rozloží tlak na celou plosku chodidla. Perforace v přednoží napomáhá odvětrávání vlhkosti v obuvi.

1. LEHKÝ, prodyšný materiál
2. SKELET přizpùsoben střední klenbě (3,1 cm)
3. ANATOMICKÉ patní lùžko
4. Široký EVA PAD polštářek pro ODPRUŽENÍ

Velikostní číslování obuvi a jejich šíře se může u každého výrobce lišit, proto je nutno vyndat původní vložku z obuvi a od paty přiložit tuto původní vložku na vložku SIDAS tak, aby obě vložky v patě lícovaly. Pokud je vložka SIDAS kratší, je nutno zvolit větší velikost. Přečnívá-li vložka SIDAS pod původní vložkou, označte tužkou konturu původní vložky a následně podél linky zastřihněte. V patě ani na klenbě se vložka stříháním neupravuje (neplatí u WINTER H FLAT vložky). Poté vyzkoušejte, zda vložka SIDAS v obuvi dokonale sedí. Vložky nesmí být krátké, tak aby se v obuvi pohybovaly, ale také se nesmí po vložení do obuvi krčit, což by znamenalo, že jsou příliš dlouhé. Proto raději postupujte opatrně a zastřihávejte raději po menších kouscích a po každém zastřižení vložku vyzkoušejte do obuvi. Zvolením správné velikosti vložek, nebo jejich eventuální pečlivou úpravou zajistíte jejich správnou funkci, maximální komfort a pohodlí pro Vaše nohy. Tento skvělý výrobek lze nakoupit taky tu na našem webu v populární rubrice vložky do bot. Vyberte si ostatní produkty z této známé sekce za rozumné peníze!

Hodně povedený produkt Sidas 3Feet Outdoor MID Arch sportovní od naší známé značky Sidas jednoduše naleznete momentálně v naši nabídce extra výhodně. Právě teď za cenu 969 Kč.