Sportovní vybavení a potřeby

Spací pytel Pinguin Blizzard PFM

Hodně povedený produkt Spací pytel Pinguin Blizzard od kvalitní společnosti Pinguin pohodlně pořídíte v naší aktuální nabídce v bezva akci! Cena od 2 350 Kč.
Spací pytel Pinguin Blizzard
Ověřit dostupnost
Značka: Pinguin
2 350

Spací pytel Pinguin Blizzard PFM

Nezáleží na tom, jestli je to vaší tělesnou dispozicí, nebo se jen pro dobrý spánek potřebujete převalovat, někdy prostě potřebujete více prostoru, než vám mohou nabídnout mumiové spacáky. A proto je tu Blizzard společně se svými bratry Blizzardem Wide PFM a Blizzardem Juniorem PFM.Vzhledem k jeho vlastnostem, jako jsou již zmíněná prostornost, variabilita – dá se jak spojit se druhým Blizzardem, tak i úplně rozepnout a tak vytvořit deku, kvůli horší skladnosti jej doporučujeme především pro autokemping a jiné varianty dlouhodobého stanování.

Teplota komfort:    4 °C
Teplota extrem:    -17 °C
Hmotnost:    1,75 kg
Termoizolační náplň:    Syntetická – ThermicFibre PFM
Konstrukce náplně:   dvouvrstvá
Šířka:    85 cm
Výška:    do 190 cm
Vnější materiál:  Polyester DWR Clima Control Shield

Vnitřní materiál:  Polyester Micro Lite

Objem po sbalení:

19.9 L

Objem po kompresi:

13.6 L

Sbalený spacák:    24×44/30 cm (po kompresi)
Možno spojit:    levý+pravý

Dvouvrstvá termoizolace ThermicFibre PFM (2x150g/m2):Dvouvrstvá termoizolace zajišťuje, že v náplni nevznikají studené spoje. To znamená, že náplň je tvořena ze dvou vrstev rouna nad sebou, kdy jedna vrstva je v rozestupech přišita ke svrchní látce a druhá vrstva je obdobně přišita ke spodní látce, jen jsou švy posunuty tak, aby se nikde nepřekrývaly.

Spací pytle » Spacáky třísezónní » Spací pytel Pinguin Blizzard PFM