Spací pytel Snugpak® Jungle černý

Spací pytel Snugpak® Jungle černý Pokud hledáte spací pytel pro vaše letní výlety do přírody a vyžadujete určitý komfort,... více informací »
Spací pytel Snugpak® Jungle
Značka: Snugpak
1 480 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spací pytel Snugpak® Jungle černý Pokud hledáte spací pytel pro vaše letní výlety do přírody a vyžadujete určitý komfort,...

Spací pytel Snugpak® Jungle černý Pokud hledáte spací pytel pro vaše letní výlety do přírody a vyžadujete určitý komfort, potom pro vás bude spací pytel JUNGLE Snugpak® skvělou volbou. Primárně je tento spacák určený do teplého a vlhkého podnebí.Lze jednoduše rozepnout a efektivně použít i jako deku na cestách. Vybavený je skrytou moskytiérou, kterou lze pohodlně připnout zipem. Spací pytel tak můžete uzavřít před jakýmkoliv hmyzem.Tento spací pytel do teplého podnebí vám nabídne komfort a především také malou transportní délku a váhu devět set gramů. Jedná se tak o spacák, který můžete pohodlně vložit do svého úložného zařízení, a ještě vám zbyde spousta místa pro vaše další cestovatelské nezbytnosti.Benefity, o kterých musíte vědět:

    Nízká hmotnost a výborné transportní rozměry
    Vybavený zipem
    Určený do tropických podmínkách
    Skvělá volba pro horké a vlhké podnebí
    Moskytiéra, která vám pomůže proti hmyzu
Spací pytle » Spacáky letní » Spací pytel Snugpak® Jungle černý

Unikátní a žádaný výrobek Spací pytel Snugpak® Jungle od známé kvalitní značky Snugpak pohodlně pořídíte tady a teď právě za výhodnou cenu! Ceny již od 1 480 Kč.