Spací pytel Softie 10 HARRIER Snugpak® khaki

Spací pytel Softie 10 HARRIER Snugpak® khaki Velmi kvalitní spacák pocházející od britské firmy Snugpak, vám zaručí naprostou... více informací »
Spací pytel Softie 10 HARRIER
Značka: Snugpak
4 490 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spací pytel Softie 10 HARRIER Snugpak® khaki Velmi kvalitní spacák pocházející od britské firmy Snugpak, vám zaručí naprostou...

Spací pytel Softie 10 HARRIER Snugpak® khaki Velmi kvalitní spacák pocházející od britské firmy Snugpak, vám zaručí naprostou kvalitu společně s dokonalým výkonem. Všichni co chodí rádi do přírody, stanují a kempují, jistě ocení kvality tohoto skvělého spacího pytle.Jedná se o neoficiální vojenský standard určený pro Nordic Training. V několika případech byl mimo jiné i testovaný norskou armádou.Jeho tvar je podobný mumii a společně se stahovatelným otvorem určený na obličej vám nabídne dokonalý tepelný komfort.Pohodlně ho můžete použít až do teploty – 12 stupňů Celsia. Jeho rozměry v složeném stavu jsou 23x23cm, což i společně s nízkou váhou 1750 gramů určitě oceníte při vašich cestách.Jeho vnitřek je vybaven dostatečným prostorem pro nohy a dokonce je možné v tomto spacáku spát i s botami na nohách. Dvoucestný zip vám nabídne pohodlnou manipulaci a také maximální tepelnou izolaci.V rozloženém stavu se tento spacák může pyšnit délkou 220cm, což je plně dostačující i pro člověka, který má výšku 190cm.
Benefity, o kterých musíte vědět:

    Vyroben celosvětově známou značkou Snugpak
    Veliká kvalita i odpovídající výkon
    Neoficiální vojenský standard
    Tvar mumie
    Až do -12 stupňů Celsia
    Malé rozměry a nízká váha pro pohodlný transport
    Lze v něm spát i s botami na nohách
    Dvoucestný zip
    Veliké rozměry v rozloženém stavu
Spací pytle » Spacáky letní » Spací pytel Softie 10 HARRIER Snugpak® khaki

Tento velmi oblíbený výrobek Spací pytel Softie 10 HARRIER Snugpak® od skvělé značky Snugpak máte možnost nakoupit právě levně! Nyní pořídíte od 4 490 Kč.