Spací pytel Softie 12 OSPREY Snugpak® olive green

Spací pytel Softie 12 OSPREY Snugpak® olive green  Jedná se o velmi oblíbený čtyřsezónní  spací pytel, pocházející od... více informací »
Spací pytel Softie 12 OSPREY
Značka: Snugpak
4 749 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spací pytel Softie 12 OSPREY Snugpak® olive green  Jedná se o velmi oblíbený čtyřsezónní  spací pytel, pocházející od...

Spací pytel Softie 12 OSPREY Snugpak® olive green  Jedná se o velmi oblíbený čtyřsezónní  spací pytel, pocházející od renomované značky Sugpak, která je skutečný mistrem v tomto oboru. Tento konkrétní model se vyrábí již od roku 1987 s několika obměnami a stále patří mezi velmi oblíbené a žádané spacáky.Je spousta uživatelů, kteří na tento skvost nedají dopustit. Jeho tvar mumie společně se stahovatelným otvorem určeným pro obličej vám nabídne veliký tepelný komfort.Lze použít pohodlně do -10 až v extrémních případech do –15 stupňů Celsia. Jeho rozměry ve složeném stavu nadchnou nejednoho cestovatele, který potřebuje každé místo. Konkrétně 23x25cm s váhou 2000 gramů určitě při vašich cestách oceníte.V rozloženém stavu jsou jeho parametry také velice slušné. Délka je 220cm, což pohodlně postačí i člověku, který měří 190cm.Uvnitř tohoto spacího pytle se můžete těšit z velikého prostoru. Dokonce je možné v tomto spacáku spát společně s nasazenými botami na nohách.Samozřejmostí je i kompresní obal, který je součástí.
Benefity, o kterých musíte vědět:

    Velmi oblíbený
    Až do -10 v extrémních případech – 15 stupňů Celsia
    Skvělé transportní vlastností
    Dostatečný prostor uvnitř
    Kompresní obal součástí
Spací pytle » Spacáky letní » Spací pytel Softie 12 OSPREY Snugpak® olive green

Hodně oblíbený kousek Spací pytel Softie 12 OSPREY Snugpak® od společnosti s výborným jménem Snugpak k dostání na našich stránkách teď právě extra výhodně. Nyní zakoupíte za 4 749 Kč.