Spací pytel TACTICAL 2 Snugpak® černý

Spací pytel TACTICAL 2 Snugpak® černý  Jedná se o jeden z nejoblíbenějších spacích pytlů, který používá nejmodernější... více informací »
Spací pytel TACTICAL 2
Značka: Snugpak
4 350 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spací pytel TACTICAL 2 Snugpak® černý  Jedná se o jeden z nejoblíbenějších spacích pytlů, který používá nejmodernější...

Spací pytel TACTICAL 2 Snugpak® černý  Jedná se o jeden z nejoblíbenějších spacích pytlů, který používá nejmodernější technologie a textilie, aby uživatele udržel v suchu, v pohodlí a v teple. Kombinuje vodotěsnou vnější vrstvu Paratex Steelplate s luxusní podšívkou TS1 a tkaninou Reflectatherm, která je navržena tak, aby odrážela tělesné teplo a udržovala tak ve spacáku komfortní teplé mikroklima. Navíc tím zajistí minimálně o 15 % více dodatečného tepla. Chytrá konstrukce použitých materiálů zajišťuje, že pot je odveden na vnější stranu spacáku. Kapuce ve stylu bundy je opatřena stahovací šňůrkou s rychlo-brzdou a chrání před vniknutím chladného vzduchu dovnitř. Spací pytel má zapínání umístěné vpravo, táhlo zipu je opatřeno praktickým úchopem a vnitřní léga brání zasekávání jezdce o látku a zároveň eliminuje možnost průniku chladu skrz zip.
Benefity, o kterých musíte vědět:

    pohodlný spacák
    mumiový tvar pro minimalizaci prázdného prostoru k vyhřátí
    lehký
    malé přepravní rozměry
    odvádí pot
    udržuje uživatele v suchu a pohodlí
    kapuce se stahováním
    zip na pravé straně
    táhlo s úchopem
    vnitřní léga
    zesílení v oblasti nohou pro vyšší odolnost – umožňuje spaní i v botách
    přepravní obal
    vynikající kvalita a řemeslný um – to jsou spacáky produktové řady Tactical
    vyrobeno ve Velké Británii
Spací pytle » Spacáky letní » Spací pytel TACTICAL 2 Snugpak® černý

Velmi žádaný produkt Spací pytel TACTICAL 2 Snugpak® od skvělé značky Snugpak jednoduše můžete získat momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Právě teď jen za 4 350 Kč.