Spací pytel TACTICAL 4 Snugpak® černý

Spací pytel TACTICAL 4 Snugpak® černý  Pokud máte rádi komfort a kladné reference, potom vám tento spací pytel dozajista... více informací »
Spací pytel TACTICAL 4
Značka: Snugpak
5 690 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spací pytel TACTICAL 4 Snugpak® černý  Pokud máte rádi komfort a kladné reference, potom vám tento spací pytel dozajista...

Spací pytel TACTICAL 4 Snugpak® černý  Pokud máte rádi komfort a kladné reference, potom vám tento spací pytel dozajista nabídne obojí. Velmi rychle si ho oblíbilo spoustu uživatelů a není se čemu divit, jelikož se opravdu jedná o velmi kvalitní spací pytel, pocházející z dílny Snugpak z Velké Británie.Doménou tohoto spacího pytle je především to, že kombinuje malou velikost v případě kdy je složený s vynikajícím výkonem. Šikovně využívá technologie pro úsporu prostoru. Má vysoce prodyšné vrstvy s obsahem kovu, jejíž tepelný výkon překonává očekávání.Hodit se vám tento spací pytel může do jakéhokoliv podnebí, od australského vnitrozemí až po podhůří Himalájí. Pokud se tedy chystáte na náročné výlety do přírody a kempování, tak vás model TACTICAL 4 Snugpak určitě nezklame a budete s ním nad míru spokojeni.Navíc je vybavený zesílenou spodní částí, což umožňuje pohodlný pobyt i na velmi tvrdém povrchu. Jeho tvar mumie je také velmi oblíbený a vyhledávaný. Komfort vám poskytne do mínusových teplot -12 nebo v extrému -17 stupňů Celsia.Jeho rozměry pro transport vás nadchnou. Celková hmotnost totiž činí 2100 gramů a velikost v zabaleném stavu 25x24cm. Pohodlně se vám tak vleze například do vašeho cestovního batohu.Benefity, o kterých musíte vědět:

    Od renomované firmy Snugpak
    Do mínusových teplot až -12 nebo v extrému -17 stupňů Celsia
    Skvělé transportní vlastnosti
    Do různého podnebí
    Zesílená spodní část
Spací pytle » Spacáky letní » Spací pytel TACTICAL 4 Snugpak® černý Kvalitní a levný produkt Spací pytel TACTICAL 4 Snugpak® černý můžete pořídit v pohodě tu v rubrice spacáky letní! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této sekce ve slevě. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Snugpak dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní produkty. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete více skvělých produktů od značky Snugpak. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Spací pytel TACTICAL 4 od naší známé značky Snugpak můžete dostat teď za výhodnou cenu! Akční ceny od 5 690 Kč.