Spokey AYAS PLUS Koloběžka s ruční brzdou, kolečka 200 mm, bílá

Rychleji, dále a #veSpokeyStylu! Pociťte radost a úplnou svobodu při jízdě na koloběžce Spokey AYAS PLUS. Poznejte s námi svět... více informací »
Spokey AYAS PLUS Koloběžka s
Značka: Spokey
1 699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Rychleji, dále a #veSpokeyStylu! Pociťte radost a úplnou svobodu při jízdě na koloběžce Spokey AYAS PLUS. Poznejte s námi svět...

Rychleji, dále a #veSpokeyStylu!

Pociťte radost a úplnou svobodu při jízdě na koloběžce Spokey AYAS PLUS. Poznejte s námi svět skatingu.

Koloběžka AYAS PLUS byla navržena tak, aby splňovala požadavky osob s aktivním stylem života: od rekreační jízdy až po rychlou jízdu v terénu. Osvědčí se také skvěle jako dopravní prostředek nebo pro zábavu v parku.

Velká kolečka (200 mm) a prvotřídní ložiska (ABEC7 Carbon) zajišťují hladký pohyb a umožňují dosáhnout vysokých rychlostí.

Koloběžka Spokey AYAS PLUS je vybavená nožní a ruční brzdou, které vám umožní přizpůsobit rychlost jízdy a stojánkem, se kterým můžete koloběžku kdekoliv “zaparkovat”.

Vždy po ruce

Díky možnosti skládání si můžete koloběžku Spokey AYAS PLUS vzít kamkoliv s sebou! Je velmi kompaktní, nezabírá mnoho místa, takže se snadno vejde do kufru, výtahu nebo autobusu.

Koloběžka má výškově nastavitelné řídítka, které vám umožní nastavit si výšku podle vašich potřeb. Deska, která je na vrchní straně pokrytá protiskluzovou grafikou, poskytuje pohodlí během jízdy. Možnost skládání zajišťuje pohodlnou přepravu a skladování koloběžky.

Koloběžka je určená pro rekreační jízdu a pohyb po městě či parku.

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Koloběžky Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.

Parametry:

kolečka: 200 mm, PU 82A

ložiska: ABEC7 Carbon

materiál: 50% hliník

deska: široká, protiskluzová, s grafikou

rozměr desky: 55 x 11 cm

výška řídítek od země: 76 – 101 cm

výška řídítek od desky: 68 – 93 cm

skládací: ANO

brzda: nožní a ruční

ergonomické rukojeti

hmotnost: 3,8 kg

max. hmotnost uživatele: 100 kg

norma: EN 14619

Výjimečný a žádaný produkt Spokey AYAS PLUS Koloběžka s ruční brzdou, kolečka 200 s pečetí kvality od značky Spokey seženete zrovna dneska za outletovou cenu. Výhodně teď u nás za 1 699 Kč.