Spokey CAMOS Karimatka XPE 180×50 cm bez stahovacích gumiček

Spokey CAMOS Karimatka XPE 180x50 cm bez stahovacích gumiček Turistická karimatka Spokey CAMOS: - je velmi lehká a snadno... více informací »
Spokey CAMOS Karimatka XPE 180x50 cm bez
Značka: Spokey
259 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spokey CAMOS Karimatka XPE 180x50 cm bez stahovacích gumiček Turistická karimatka Spokey CAMOS: - je velmi lehká a snadno...

Spokey CAMOS Karimatka XPE 180×50 cm bez stahovacích gumiček Turistická karimatka Spokey CAMOS:
– je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž se snadno přepravuje,- je vyrobena z XPE pěny, která zvyšuje její mechanickou odolnost a nedeformuje se,- zajišťuje vynikající izolaci od země a zvyšuje komfort spánku.Karimatka je nezbytnou součásti vybavení během výletu do hor či kempování. Poskytuje vynikající izolaci do země a zajišťuje pohodlný odpočinek v přírodě. Proto se vyplatí vsadit na model, který nebude představovat zbytečný balast a umožní vám pohodlný spánek v jakýchkoliv podmínkách. A přesně taková je turistická karimatka Spokey CAMOS, která je velká (180 x 50 cm), skvěle izoluje od země.Ultralehká a malá po srolováníTuristická karimatka Spokey CAMOS je velká (150 x 50 cm) a po srolování nezabírá mnoho místa. Skvěle se osvědčí během outdoorových výletu či kempování. Umožní vám rychle a pohodlně připravit místo na spaní. Její tloušťka (0,8 cm) zajišťuje vynikající izolaci od země a vyrovná všechny terénní nerovnosti.Turistická karimatka pro VásPokud hledáte karimatku, se kterou bude přespání v přírodě, v kemou nebo na chatě stejně pohodlné jako ve vaší posteli, vsaďte na karimatku Spokey CAMOS. Jedná se o vynikající outdoorové vybavení – je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž nezabírá zbytečné místo a vy ji tak můžete mít vždy po ruce. Použitá pěna XPE zvyšuje mechanickou odolnost karimatky.Parametry:

materiál:XPE                                                                
rozměr: 180 x 50 x 0,8 cm
karimatka je bez stahovacích gumiček
Karimatky a matrace » Karimatky pěnové » Spokey CAMOS Karimatka XPE 180×50 cm bez stahovacích gumiček
Tento žádaný produkt můžete nakoupit mimo jiné tady u nás v rubrice karimatky pěnové. Nyní můžete získat kvalitní výrobky z této kategorie snadno online. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele Spokey. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Spokey CAMOS Karimatka XPE 180x50 od oblíbené značky Spokey jednoduše můžete sehnat právě dnes téměř zdarma! Produkt koupíte teď u nás za 259 Kč.