Sportovní vybavení a potřeby

Spokey CAMPINOS Turistická dvouvrstvá karimatka, 180 x 50 x 1 cm, tmavě tyrkysová

Vynikající produkt Spokey CAMPINOS Turistická dvouvrstvá karimatka, 180 x 50 od top značky Spokey seženete právě teď za rozumné peníze! Nyní zakoupíte za 267 Kč.
EAN: 5905339430458
Spokey CAMPINOS Turistická dvouvrstvá karimatka
Ověřit dostupnost
Značka: Spokey
267

Dvouvrstvá karimatka 180 x 50 x 1 cm Spokey CAMPINOS:

– velmi lehká (váží pouze 280 g), snadno se skládá a přepravuje

vyrobena ze dvou vrstev – pěny EVA a pěny XPE, díky čemuž má zvýšenou mechanickou odolnost

zajišťuje vynikající tepelnou izolaci od země a maximální komfort spánku

Vysoký komfort spánku a tepelná izolace

Kempování v přírodě se často stává zkouškou pro naše outdoorové vybavení. Proto stojí za to vsadit na model karimatky s vyšší mechanickou odolností! Karimatka Spokey CAMPINOS je vyrobena ze dvou vrstev různých materiálů (z pěny EVA a pěny XPE), což zlepšuje její technické parametry – zvyšuje její mechanickou odolnost a zajišťuje nejlepší tepelnou izolaci. Karimatka Spokey CAMPINOS vás nikdy nezklame a zvýší komfort spánku v jakýchkoliv podmínkách! Její tloušťka (1 cm) zajišťuje vynikající izolační vrstvu od země, a navíc pěna dobře vyrovnává nerovnosti terénu. Karimatku Spokey CAMPINOS (180 x 50 cm) může používat kdokoliv, bez rozdílu věku.

Ultralehká a malá po složení

Pokud hledáte karimatku, která zajistí, že vaše noc v přírodě, ve stanu či pod přístřeškem bude stejně pohodlná jako ve vaši posteli, pak Spokey CAMPINOS je tu pro vás! Jedná se o skvělé outdoorové vybavení – je velmi lehká (váží pouze 280 g) a velmi snadno a rychle se dá složit. Díky tomu nezabírá mnoho místa mezi ostatním vybavením, a vy ji tak můžete mít vždy po ruce.

Parametry:

materiál: EVA / XPE pěna

rozměr: 180 x 50 cm

tloušťka: 1 cm

hmotnost: 280 g

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/kartón

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.28000 kg