Sportovní vybavení a potřeby

Spokey EVEN HOME Elektrický běžecký pás

Unikátní a oblíbený produkt Spokey EVEN HOME Elektrický od skvělé a známé značky Spokey lze zakoupit aktuálně skutečně výhodně! Právě teď jen za 9 000 Kč. EAN: 5905339407467
Spokey EVEN HOME Elektrický běžecký
Zjistit více
Značka: Spokey
9 000
Popis produktu

Elektrický běžecký pás Spokey EVEN HOME:

– lehký a kompaktní domácí stroj s pracovním stolem, místem na telefon, tablet či notebook,

– lze jej složit a uchovávat ve vodorovné či svislé poloze, díky čemuž se vejde do každého bytu, a když ho nebudete nepoužívat nebude nezabírá zbytečně místo,

– má až 12 různých tréninkových programů, díky kterým si přizpůsobíte rychlost a intenzitu chůze podle vlastních potřeb,

– umožní vám aktivně a zdravě trávit čas u počítače.

Elektrický běžecký pás Spokey EVEN HOME je skvělým řešením pro všechny milovníky domácích tréninků. Je to skvělá alternativa k běhání venku nebo v posilovně na běžeckém pásu. S ním můžete trénovat kdykoliv se chce vám, bez ohledu na počasí, a ještě navíc u toho můžete pracovat, sledovat váš oblíbený seriál nebo poslouchat vaši oblíbenou hudbu. Jak je to možné? Model Spokey EVEN HOME je vybaven pracovním stolem s místem na notebook, tablet či telefon. Díky tomu můžete čas stráveny u počítače využít opravdu efektivně a hlavně zdravě!

Pracujte, sledujte vaše oblíbené filmy a zároveň cvičte

Cvičení na běžeckém pásu je skvělý způsob, jak se udržet v dobré fyzické kondici během celého roku. EVEN HOME vám umožní dosáhnout všech vašich tréninkových cílů z pohodlí domova, dokonce i během toho, co budete pracovat na počítači. Díky němu zvýšíte efektivitu těla, posílíte svaly, vytvarujete postavu a zlepšíte vaší fyzickou kondici. Bez ohledu na vaši aktuální fyzickou kondici, si libovolně zvolíte jeden z 12 tréninkových programů a přesně přizpůsobíte úroveň a intenzitu cvičení podle vašich potřeb a očekávání. Právě proto je model EVEN HOME vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro zkušené sportovce, seniory, nebo lidi podstupující rehabilitaci. Díky možnosti ovládání rychlosti, si uživatel může zvolit parametry přesně podle sebe. A pro milovníky dlouhých a vyčerpávajících běhů, je elektrický běžecký pás Spokey EVEN HOME vybaven místem na láhev.

EVEN HOME je stvořen pro domácí tréninky

Možnost skládání dělá z modelu Spokey EVEN HOME skvělou alternativu k velkým, nemobilním strojům. Díky kompaktním rozměrům a jedinečnému designu, jej můžete po cvičení snadno složit a schovat například pod postel, nebo jej svisle postavit na jakékoliv místo. A co víc, ve složeném stavu se vejde téměř na jakékoliv místo. Vestavěná transportní kolečka usnadňují přemísťování stroje – s nimi velmi snadno přemístíte běžecký pás na jakékoliv místo doma. Díky modernímu designu a klasickým barvám se Spokey EVEN HOME perfektně hodí do jakékoliv místnosti a dodá jí elegantní a tlumený vzhled.

Spojte příjemné s užitečným

Proto, abyste byli fit a v dobré fyzické kondici, nemusíte chodit do posilovny. Trénovat můžete i doma, obzvláště, pokud máte k dispozici elektrický běžecký pás. Stroj je navržen tak, aby byl trénink bezpečný, účinný a pohodlný. Nyní můžete trénovat i během práce, sledování seriálů nebo během čtení knížky. Dělejte to, co máte rádi a zároveň trénujte – vsaďte na běžecký pás Spokey EVEN HOME.

Použité technologie

XPLACE: Konstrukce, která vám umožňuje skladovat stroj ve složeném stavu horizontálně i vertikálně.

DARK LINE: Řada fitness strojů v tmavých odstínech. Dominantní černé a grafitové tóny dodají vaší domácí posilovně elegantní, tlumený vzhled. Červené zvýraznění dodává zařízení individuální charakter.

Parametry:

výkon motoru: 0,6 – 1,5 HP

max. rychlost: 6 km/h

max. hmotnost uživatele: 90 kg

hmotnost: 26 kg

rozměr rozloženého pásu: 130 x 62 x 103 cm

rozměr pásu: 105 x 40 cm

rozměr složeného pásu: 42 x 62 x 124 cm

místo na láhev s vodou: ano

počet tréninkových programů: 12

LCD displej

Váha: 26.00000 kg