Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180×50 cm, bez stahovaích gumiček

Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180x50 cm, bez stahovaích gumiček Turistická karimatka Spokey FLEXY:- je velmi lehká a snadno... více informací »
Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE
Značka: Spokey
249 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180x50 cm, bez stahovaích gumiček Turistická karimatka Spokey FLEXY:- je velmi lehká a snadno...

Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180×50 cm, bez stahovaích gumiček Turistická karimatka Spokey FLEXY:- je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž se snadno přepravuje,- je vyrobena z XPE pěny, která zvyšuje její mechanickou odolnost a nedeformuje se,- zajišťuje vynikající izolaci od země a zvyšuje komfort spánku.Karimatka je nezbytnou součásti vybavení během výletu do hor či kempování. Poskytuje vynikající izolaci do země a zajišťuje pohodlný odpočinek v přírodě. Proto se vyplatí vsadit na model, který nebude představovat zbytečný balast a umožní vám pohodlný spánek v jakýchkoliv podmínkách. A přesně taková je turistická karimatka Spokey FLEXY, která je velká (180 x 50 cm), skvěle izoluje od země.Ultralehká a malá po srolováníTuristická karimatka Spokey FLEXY je velká (150 x 50 cm) a po srolování nezabírá mnoho místa. Skvěle se osvědčí během outdoorových výletu či kempování. Umožní vám rychle a pohodlně připravit místo na spaní. Její tloušťka (0,8 cm) zajišťuje vynikající izolaci od země a vyrovná všechny terénní nerovnosti.Turistická karimatka pro VásPokud hledáte karimatku, se kterou bude přespání v přírodě, v kemou nebo na chatě stejně pohodlné jako ve vaší posteli, vsaďte na karimatku Spokey FLEXY. Jedná se o vynikající outdoorové vybavení – je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž nezabírá zbytečné místo a vy ji tak můžete mít vždy po ruce. Použitá pěna XPE zvyšuje mechanickou odolnost karimatky.Parametry:

materiál:XPE                                                                
rozměr: 180 x 50 x 0,8 cm
karimatka je bez stahovacích gumiček
Karimatky a matrace » Karimatky pěnové » Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180×50 cm, bez stahovaích gumiček
Kvalitní a velmi žádaný kousek Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180×50 cm, bez stahovaích získáte zrovna tady na stránkách umístěný v rubrice karimatky pěnové! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této kategorie za výhodnou cenu. Věhlasná značka Spokey dlouhodobě dodává vynikající výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento kvalitní produkt Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180x50 cm, bez stahovaích od kvalitní značky Spokey jde získat v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. V akci od 249 Kč.