Sportovní vybavení a potřeby

Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180×50 cm, vč. stahovacích gumiček

Hodně žádaný výrobek Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE, 180x50 od společnosti s předním postavením na trhu Spokey pohodlně dostanete právě teď u nás za super cenu. Teď v akci 206 Kč. EAN: 5905339420855
Spokey FLEXY YOGA Karimatka XPE
Zjistit více
Značka: Spokey
206
Popis produktu

Turistická karimatka Spokey FLEXY:

– je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž se snadno přepravuje,

– je vyrobena z XPE pěny, která zvyšuje její mechanickou odolnost a nedeformuje se,

– zajišťuje vynikající izolaci od země a zvyšuje komfort spánku.

Karimatka je nezbytnou součásti vybavení během výletu do hor či kempování. Poskytuje vynikající izolaci do země a zajišťuje pohodlný odpočinek v přírodě. Proto se vyplatí vsadit na model, který nebude představovat zbytečný balast a umožní vám pohodlný spánek v jakýchkoliv podmínkách. A přesně taková je turistická karimatka Spokey FLEXY, která je velká (180 x 50 cm), skvěle izoluje od země.

Ultralehká a malá po srolování

Turistická karimatka Spokey FLEXY je velká (150 x 50 cm) a po srolování nezabírá mnoho místa. Skvěle se osvědčí během outdoorových výletu či kempování. Umožní vám rychle a pohodlně připravit místo na spaní. Její tloušťka (0,8 cm) zajišťuje vynikající izolaci od země a vyrovná všechny terénní nerovnosti.

Turistická karimatka pro Vás

Pokud hledáte karimatku, se kterou bude přespání v přírodě, v kemou nebo na chatě stejně pohodlné jako ve vaší posteli, vsaďte na karimatku Spokey FLEXY. Jedná se o vynikající outdoorové vybavení – je velmi lehká a snadno srolovatelná, díky čemuž nezabírá zbytečné místo a vy ji tak můžete mít vždy po ruce. Použitá pěna XPE zvyšuje mechanickou odolnost karimatky.

Parametry:

materiál: XPE

rozměr: 180 x 50 x 0,8 cm

Váha: 0.18000 kg