Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, ABEC9 Chrome

Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, ABEC9 Chrome - tvrdá vnější skořepina s odnímatelnou, skvěle větranou vnitřní vložkou z pěnového... více informací »
Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle
Značka: Spokey
2 599 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, ABEC9 Chrome - tvrdá vnější skořepina s odnímatelnou, skvěle větranou vnitřní vložkou z pěnového...

Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, ABEC9 Chrome – tvrdá vnější skořepina s odnímatelnou, skvěle větranou vnitřní vložkou z pěnového materiálu ve tvaru plástve medu- trojitý systém zapínání na dvě přezky a tkaničky zajišťují optimální přizpůsobení boty noze a bezpečnost při rychlém slalomu či městském bruslení- hliníkový podvozek, vyrobený speciální technikou CNC, která zajišťuje jeho maximální pevnost a odolnost- vysoce kvalitní ložiska ABEC9 Chrome- univerzální brusle určené pro rychlé a dynamické urban bruslení po městě, freestylovou a rekreační jízdu při současném zachování bezpečnostiVynikající ovládání a stabilita během jízdyPokud milujete adrenalin, který přináší rychlou a dynamickou jízdu, vyberte si ty správné brusle. Urban kolečkové brusle Spokey FREESPO se vyznačují tvrdou skořepinou vyrobenou z PP (vysoce pružný polypropylen) a prodyšnou vnitřní botou. Tato kombinace dělá z bruslí FREESPO velmi univerzální model a poskytuje ideální stabilitu během jízdy.Trojitý systém zapínání snižuje riziko zranění a pohmoždění, a zároveň zajišťuje skvělou kontrolu a ovladatelnost kolečkových bruslí. Konstrukce modelu Freespo rovněž eliminuje chyby, které se často objevují u začínajících bruslařů, jako jsou například deformity kotníku. Kolečkové brusle umožňují jak rychlou a hbitou jízdu po městě, tak i jízdu freestylovou! Komfort a bezpečnostFreestyle kolečkové brusle Spokey FREESPO pro život ve městě, to je kombinace komfortu nejlepších technických parametrů. Mají odnímatelnou profilovanou vložku vyrobenou z materiálu ve tvaru plástve medu se zvýšenou prodyšností, což zvyšuje kvalitu používání a zlepšuje odvod tepla a vlhkosti. Díky tomu si budete moci užit pohodlnou jízdu i po dobu několika hodin! Pevná a odolná konstrukce boty těsně přiléhající k noze, snížené těžiště a relativně krátký rám umožňují bezpečné provádění triků, skoků a manévrů. S tímto modelem bruslí se jízda na kolečkových bruslích stane vaší nejoblíbenější aktivitou!

Kolečkové brusle » Fitness brusle » Spokey FREESPO Freeskate kolečkové brusle, ABEC9 Chrome

Akční a ve slevě kousek Spokey FREESPO Freeskate kolečkové od top značky Spokey lze nakoupit na našich stránkách trvale výhodně! Akční cena 2 599 Kč.