Spokey HASBRO PONY Dětská cyklistická přilba, 48-52 cm, růžová, zn. MY LITTLE PONY

Spokey HASBRO PONY Dětská cyklistická přilba, 48-52 cm, růžová, zn. MY LITTLE PONY Dětská cyklistická přilba Spokey My Little... více informací »
Spokey HASBRO PONY Dětská cyklistická přilba
Značka: Spokey
420 Kč
DETAIL PRODUKTU
Spokey HASBRO PONY Dětská cyklistická přilba, 48-52 cm, růžová, zn. MY LITTLE PONY Dětská cyklistická přilba Spokey My Little...

Spokey HASBRO PONY Dětská cyklistická přilba, 48-52 cm, růžová, zn. MY LITTLE PONY Dětská cyklistická přilba Spokey My Little Pony PONY:- zajišťuje maximální ochranu hlavu dítěte při jízdě na kole, kolečkových bruslích, skateboardu nebo na koloběžce,- je ultralehká, díky čemuž nepředstavuje zbytečnou zátěž,- má vnitřní vrstvu vyrobenou z EPS pěny, která nejenže absorbuje sílu nárazu při pádu, ale také dokonale absorbuje vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu,- díky regulačnímu systému Head Lock umožňuje optimální přizpůsobení obvodu hlavy dítěte,- má 6 ventilačních otvorů, díky nimž se děti budou během jízdy cítit pohodlně.Poníci Pony jsou oblíbení hrdinové z animovaného seriálu pro nejmenší My Little Pony. Děti si je zamilovaly pro jejich odvahu, optimismus, píli a úžasné magické schopnosti. Jsou to přátele, kteří se navzájem podporují během mnoha veselých dobrodružství. Nyní se mohou stát skvělými kamarády i pro vaši ratolest – při jízdě na kole, na kolečkových bruslích nebo na koloběžce! Na přilbě Spokey PONY, která chrání hlavu dítěte před nebezpečnými úrazy a zraněními, ke kterým může dojít jak během prvních krůčku ve světe skatingu, tak i během rychlé a dynamické jízdy. Její jedinečný pohádkový design si zamiluje každá holčička..Ultralehká přilba s regulačním systémem Head LockPřilba My Little PONY je naprosto ideální pro děti, protože má mimořádně pohodlný regulační systém Head Lock v rozmezí 48-52 nebo 52-56 cm v závislosti na zvolené velikosti, díky kterému můžete přilbu optimálně přizpůsobit obvodu hlavy dítěte. A zároveň přilba roste spolu s vašim dítětem! Použitý bezpečnostní klip umožňuje nastavit trvalý rozměr pásku, a zajišťuje snadné zapnutí a odepnutí přilby. A co víc, přilba Spokey My Little PONY má 6 ventilačních otvorů, díky kterým děti pocítí maximální pohodlí během jízdy! Vnitřní vrstva je vyrobena z EPS pěny, která nejenže absorbuje sílu nárazu při pádu, ale také dobře absorbuje vibrace způsobené jízdou po nerovném povrchu. Dětská cyklistická přilba Spokey HASBRO PONY má certifikaci CE a odpovídá normě EN1078, což znamená, že přilba prošla všemi nezbytnými bezpečnostními testy. A právě proto je přilba HASBRO PONY tou ideální volbou pro první kroky ve světě skatingu.Parametry:

regulace: Head Lock: 48-52, 52-56
vnější povrch: PVC
vnitřní vrstva: EPS
počet ventilačních otvorů: 6
hmotnost: 200 g +/-10 g
rychlé zapínání pod krkem
výborná ochrana čela a týlu
certifikát: CE, EN 1078
Dětská cyklistika » Dětské přilby » Spokey HASBRO PONY Dětská cyklistická přilba, 48-52 cm, růžová, zn. MY LITTLE PONY

Tento designový produkt Spokey HASBRO PONY Dětská od společnosti s výborným jménem Spokey pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Výhodně za cenu 420 Kč.