Sportovní vybavení a potřeby

Spokey MALLOW Jóga skládací podložka na cvičení

Hodně prodávaný produkt Spokey MALLOW Jóga skládací podložka od známého předního výrobce Spokey máte možnost získat zde teď právě ve slevě! Akční ceny již od 327 Kč. EAN: 5902693292487
Spokey MALLOW Jóga skládací
Zjistit více
Značka: Spokey
327
Popis produktu

Skládací podložka na jógu Spokey MALLOW:

– vyrobená z TPE (termoplastické pěny), díky čemuž je velmi flexibilní, odolná a snadno se čistí,

– snadno se skládá – snadno se skladuje a můžete si ji vzít kamkoliv s sebou bez nutnosti používání gumiček a rolování,

– poskytuje stabilitu, dokonalé tlumení, bezpečnost během tréninku a je protiskluzová.

Nepostradatelný skládací pomocník domácích tréninků

Maximální pohodlí během domácího tréninku? Vsaďte na podložku Spokey MALLOW, která se díky svému jednoduchému skládání stane Vašim oblíbeným společníkem během protahovacích, posilovacích či fyzioterapeutických cvičení a vykonávání různých ásanách – bez ohledu na to, na jaké úrovní jógu cvičíte. Díky použité vysoce kvalitní TPE pěně o tloušťce 0,4 cm, má podložka výborné tlumící vlastnosti, zajišťuje bezpečnost, a co je nejdůležitější – je protiskluzová. Materiál podložky neabsorbuje vlhkost, díky čemuž se podložka MALLOW snadno udržuje v čistotě.

Trénink vždy po ruce

Podložka Spokey MALLOW, to je zaručené pohodlí před, během i po tréninku. Díky speciálnímu systému skládání, se podložka vejde doslova kamkoliv. Zároveň je velmi lehká, díky čemuž si ji můžete vzít kamkoliv s sebou, a navíc k její přepravě nepotřebujete ani žádné dodatečné gumičky. Pomůže vám posunout úroveň vašeho cvičení na ještě vyšší úroveň! Podložka je nenahraditelnou součástí každého domácího tréninku – poskytne vám dobrou stabilitu a své protiskluzové vlastnosti. S podložkou Spokey MALLOW Váš trénink nebude jen každodenní rutinou, ale stane se pro vás potěšením. Podložka na cvičení je vhodná úplně pro všechny, jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Její rozměry (173 x 61 x 0,4 cm) jsou velmi universální.

Parametry:

materiál: TPE pěna

tloušťka: 4 mm

rozměry: 173 x 61 cm

jednovrstvá

protiskluzový povrch

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.90000 kg